Köşk'ten Emine Erdoğan haberlerine yalanlama

Çankaya Köşkü'nden Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama geldi. Erdoğan'ın 'Aysha' dergisine röportaj verdiği iddialarına "Emine Erdoğan'ın şu ana kadar herhangi bir yayın organına özel röportaj ya da mülakat vermesi söz konusu değildir" denildi.

Giriş Tarihi: 19.9.2014 02:13
Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Lütfullah Göktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın sosyal medyada herhangi bir hesabı olmadığını bildirdi.

TWITTER'DA HESABI YOK

Göktaş, Emine Erdoğan hakkında basında yer alan bazı iddiaların gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

"Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan'ın, Twitter da dahil olmak üzere, sosyal medyada herhangi bir hesabı bulunmamaktadır" diyen Göktaş, medya organlarının ve sosyal medya kullanıcılarının, tezvirat amaçlı sahte hesaplara itibar etmemeleri uyarısında bulundu.

AYSHA DERGİSİNE RÖPORTAJ VERMEDİ

Emine Erdoğan'ı kapak konusu yapan bir aylık dergide yayımlanan bir yazının da bazı yayın organlarınca yanlış algılanarak özel röportaj gibi sunulmasının hata olduğunu belirten Göktaş, "Sayın Emine Erdoğan'ın şu ana kadar herhangi bir yayın organına özel röportaj ya da beyanat vermesi gibi bir durum söz konusu olmamıştır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köşk'ten Emine Erdoğan haberlerine yalanlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN