Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kamer Genç:"Çakma Anavatan partisi kurdu"

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, partisinden isitifa eden Emine Ülker Tarhan'ı ağır sözlerle eleştirdi. Kamer, Tahran'ın yeni kurduğu partiyi eleştirirken şok sözler sarfetti.

Giriş Tarihi: 16.11.2014 13:47 Güncelleme Tarihi: 16.11.2014 13:49
Kamer Genç:Çakma Anavatan partisi kurdu
CHP'den ayrılarak Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan, ana muhalefete en büyük muhalefeti yaptı. Partide, tabandan yönetime kadar her yer karıştı.

"ONUN BUNUN YELLEMESİNE GİDEREK..."

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den ayrılarak yeni bir parti kurmasını sert bir dille eleştirdi. Çorum'da Hacı Bektaşi Veli Vakfı'nın düzenlediği Aşure Günü'ne katılan Genç, "Emine Hanım daha dünkü çocuk. Onun bunun yellemesine giderek önce partiden ayrıldı sonra da parti kurdu. Ama başarılı olması sıfır." dedi.

"TEPEDEN İNME VEKİL OLDUN, SONRA DA..."

Genç, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Üstelik partinin amblemi bile Anap'a özenerek yapılmış. Tepeden inme vekil oldun ve sonra da partine sırt çevirdin. Böyle politikacı olmaz! Kendilerinde keramet var sanıyorlar. Grup Başkanlığı yaptığı dönemde kendisine çok yardımcı oldum. Partisine büyük yanlış yaptı. Ama sonu hüsranla bitecektir!"

Kaynak: TimeTürk

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamer Genç:"Çakma Anavatan partisi kurdu"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN