Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tuzluk partisinin adı ve logosu Milat gazetesini isyan ettirdi

Giriş Tarihi: 21.11.2014 11:42 Güncelleme Tarihi: 21.11.2014 11:45
Tuzluk partisinin adı ve logosu Milat gazetesini isyan ettirdi

Muhafazakar bir çizgide yayın yapan Milat gazetesi, Paralel yapıya yakınlığı ile bilinen İdris Naim Şahin öncülüğünde kurulan Milad Partisi ile birlikte anılmaktan rahatsız. Kamuoyuna bir açıklama yapan Milat gazetesi logomuzu çaldılar diyor ve ekliyor: “Taklacılarla işimiz olmaz”.

AK Parti'den ayrıldıktan sonra Cemaatçi vekillerin bir kısmı İdris Bal'ın kurduğu partiye yönelirken bazıları da İdris Naim Şahin ve arkadaşlarının kurduğu Millet ve Adalet Partisi'ne katıldı.

MİLAT GAZETESİ PATLADI

Yeni kurulan bu partiyi İdris Naim ve ekibi Milad Partisi olarak kısalttı. İlk toplantılarında partinin kısa adı ve logosu ortaya çıkınca, aynı adı ve benzer logoyu taşıyan Milat gazetesi deyim yerindeyse isyan etti.

İslamcı çizgiye yakınlığıyla bilinen gazete, bugünkü sayısının sürmanşetinde Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu'nun yaptığı açıklamaları verdi: Taklacılarla işimiz olmaz.
TAKLACILARLA İŞİMİZ OLMAZ


Milat'ın İdris Naim Şahin'e tepki gösterdiği satırlarda şunlar yazıldı:
İdris Naim Şahin'in kurduğu Millet ve Adalet Partisi'nin kısaltmasında ve logosunda gazetemizin logosunun taklit edilmesi, pespayeliğin ve şark kurnazlığının daniskasıdır. Bizim boş hayaller kuranlarla işimiz olamaz. Taklacılarla işimiz olmaz..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuzluk partisinin adı ve logosu Milat gazetesini isyan ettirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN