Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülerce Zaman yazarı Ahmet Turan Alkan’ı topa tuttu

Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce Beyaz TV’de yayınlanan bu haftaki programında bir zamanlar aynı gazetede yazdığı Ahmet Turan Alkan’ı kendisini hedef alan bugünkü yazısı nedeniyle topa tuttu.

Giriş Tarihi: 23.11.2014 15:53 Güncelleme Tarihi: 23.11.2014 16:55
Gülerce Zaman yazarı Ahmet Turan Alkan’ı topa tuttu
Gülerce kendisi hakkında "Turfa Müneccim" başlığıyla bir yazı kaleme alan Ahmet Turan Alkan'a daha önce bir çok mecrada cevap vermiş, bu yazının hakaret boyutunda olduğunu söylemişti. Gülerce "beni asıl üzense bu hakaretvari yazınının eskiden genel yayın yönetmenliğini yaptığım gazetede yayınlanmasıdır" demişti

" BU POLEMİK DEĞİL HAKARET"

Ancak Ahmet Turan Alkan Zaman Gazetesindeki köşesinde bugün bir kez daha Gülerce hakkında yazı kaleme alınca Gülerce Beyaz Tv ekranlarından Alkan'a bir kez daha yanıt verdi. Gülerce Alkan'ın "bana o yazıyı yazdırmadılar kendim yazdım" sözüne cevaben "sen benim zaten muhatabım değilsin, ben yazının gazetede yayınlanmasını eleştiriyorum" dedi. Gülerce, "Ahmet Turan Alkan bana o yazıyı yazdırmadılar diyor. Ben sana o yazıyı yazdırdılar demiyorum ben şunu söylüyorum; yazdın veya yazdırıldın bu hiç önemli değil.Ben o yazının eskiden genel yayın yönetmenliği yapmış olduğum bir gazetede yayınlanmasını eleştiriyorum. Senin yazmanı eleştirmiyorum seni o konuda muhatap dahi almıyorum. Nasıl oluyor da Zaman gazetesinin eski bir genel yayın yönetmeni hakkında yine aynı gazetede hakaretvari bir yazı çıkıyor? Ahmet Turan Alkan bugünkü yazısının sonunda başka gazetelerin yazarları arasında hiç mi polemik olmuyor demiş. Koskoca adamsın ayıptır, günahtır. Bu polemik değil ki hakaret" dedi.

HABERİN VİDEOSU

"HANİ ZAMAN GAZETESİ FARKLIYDI, HANİ ZAMAN GAZETESİ BİR AİLEYDİ?"

Gülerce, "Zaman gazetesi hani bir aileydi?" diyerek Alkan ve gazete yönetimine sitem etti. Gülerce "Diğer yazarlar bir televizyon programında birbirine ağabey diyorlar mı? Siz ağabey diyordunuz hürmet gösteriyordunuz. Ama üç gün sonra bana turfa müneccim diye hakaret ettiniz. Açıkça söylüyorum; Ahmet Turan Alkan kardeşlik hukukunu hançerlemiştir. Yazdıkları içinde yalan yanlış şeyler var. Bu yazılarla insanları bana düşman hale getiriyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülerce Zaman yazarı Ahmet Turan Alkan’ı topa tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN