Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti

Giriş Tarihi: 27.11.2014 09:53 Güncelleme Tarihi: 27.11.2014 11:58
Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti

Cemaat-CHP bağlantısını ispat et diyen gazeteciye, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten tokat gibi cevap..

Melih Gökçek, CHP'li gazeteciyi sosyal medyada fena yakaladı. Gerçek Gündem'in Genel Yayın Yönetmeni Barış Yarkadaş'ın "CHP ile Cemaat arasındaki bağlantıyı açıkla gazeteciliği bırakırım" sözleri üzerine Gökçek, belgelerle bu bağlantıyı gözler önüne serdi.YAVAŞ'IN CEMAATÇİ SEÇİM KOORDİNATÖRÜ


Gökçek, Mansur Yavaş'ın kaybettiği yerel seçimin sembol fotoğraflarından biri olan sevinç anını paylaşarak arkadaki beyaz gömlekli kişinin kim olduğunu açıkladı. O kişi Today's Zaman yazarı ve eski AK Partili milletvekili Suat Kınıklıoğlu'ndan başkası değildi.Kınıklıoğlu daha önce AK Parti bünyesinde milletvekilliği yapmış olmasıyla dikkat çekiyor. 17 Aralık'tan sonra istifa ederek safını değiştiren bir çok paralel milletvekili gibi Kınıklıoğlu da sonrada istifa ederek yerel seçimlerde Mansur Yavaş'ın seçim koordinatörlüğünü üstlendi. Seçim sonrası Radikal'de "Mansur Yavaş'ın sahada kazandığı seçim maalesef masabaşında elinden alındı" gibi yazılar yazan Kınıkoğlu, şu sıralar yazılarına Today's Zaman'da devam ediyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN