Gülen örgütüyle ilgili 15 yıl önce hazırlanan şok rapor

Giriş Tarihi: 27.12.2014 00:34 Güncelleme Tarihi: 27.12.2014 01:54
Gülen örgütüyle ilgili 15 yıl önce hazırlanan şok rapor

A Haber'de yönetiminden ekrana gelen Deşifre programında bu hafta yine bomba bilgi ve belgeler paylaşıldı...

A haber'de yayınlanan 'in yönetimindeki Deşifre programı yine çok çarpıcı bir dosya ile ekrana geldi.. örgütü hakkında Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından Nisan 1999 yılında hazırlanan istihbarat raporu ilk kez deşifre programında ekrana taşındı.. Programa konuk olan ve raporun altında imzası bulunan dönemin Emniyet Müdürü Cevdet Saral çarpıcı açıklamalarda bulundu.

LATİF ERDOĞAN: ''RUSYA'DA GÜLEN OKULLARINA CIA AJANLARINI YERLEŞTİRDİ''

Bu yapı o kadar çok kendini Amerika güdümüne entegre etmiş ki, meselenin teorik plandaki alternatifine bile tahammül edemiyorlar.

Temas şu; bilhassa Türki dünyalarda o gün yeni açılan Rusya'dan sonra, Amerika Rusya'ya giremiyordu doğrudan doğruya Türki dünyalara giremiyordu. Öğretmen sıfatıyla bu okullara yerleştiler. Bu okullarda CIA ajansı olarak görev yaptılar aslında. Ama bunu hem o okul idarecileri biliyordu, hem de yapanlar biliyordu. Bu mevzuda da daha sonra yapılan gelişmelerde çok net bir şekilde gidilen yerlerde Amerika büyükelçileriyle doğrudan temas kurulması, ve onlara 'emrinizdeyiz' denmesi emir haline getirildi.

Gülen işin başından beri bir din adamı kisvesiyle o sınırlarda hareket etmedi zaten. Düşünebiliyor musunuz, 1970 ihtilalini Süleyman Demirel'e haber veren bir insan. 71 Muhtırası'nı öncesinden haber veriyor. Başbakan'a haber veriyor. Kendi söylüyor bunu. 'Bir yerden duydum' diyor, o bir yer neresiyse. 80 ihtilalini 6 ay önceden haber verdi, bana söyledi 'Bu böyle gitmeyecek, bir darbe olacak' diye. Ben o zaman kerametine verdim.


'PARALEL YAPI' 15 YIL ÖNCE İSTİHBARAT RAPORLARINA İŞTE BÖYLE YANSIMIŞ…

Raporun altında imzası bulunan dönemin Emniyet Müdürü Cevdet Saral, ''O tarihte gereği yapılmış olsaydı bugün bu örgüt bu kadar başımıza bela olamayacaktı. Cemaatin bütün faaliyetleri ortada. Enteresan noktalarla karşı karşıya kaldık. Raporumuzun 2. Bölümünü gönderdiğimiz zaman, istihbarat hizmetlerinden çıkarıldılar'' şeklinde konuştu.

GÜLEN OKULLARINDA CIA AJANLARI ÖĞRETMENLİK YAPIYORDU

Gazeteci yazar Latif Erdoğan A Haber'de yayınlanan Deşifre programında Gülen örgütüyle ilgili bomba açıklamalarda bulundu...GÜLEN ABD'YE GİTMEDİ ATANDI

Masonların Fethullah Gülen'e sempatisi tesadüf değildi diyen Latif Erdoğan, "Fethullah Gülen'in görevli olarak Amerika'ya atandı. Orada önünün açılması için bu yapıldı. ABD, İngiltere ve İsrail dünyadaki tüm İslami gelişmeleri Gülen cemaati üzerinden denetim altına almıştır" diye belirtti.

CIA AJANLARI GÜLEN'İN OKULUNDA ÖĞRETMENLİK YAPTI

Gülen örgütünün yurtdışındaki yapılanmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Erdoğan, "Yurt dışında Gülen okullarında CIA ajanları öğretmen olarak çalıştı.Bu sizin emrinizdeyiz demek içindi" dedi

GÜLEN DARBELERİ BİZE ÖNCEDEN HABER VERİRDİ

Gülen 1971 muhtırasını ve 1980 darbesini olaylar gerçekleşmeden önce bize haber veriyordu diyen Erdoğan, "Biz de bunu keramet sanıyorduk" diye söyledi.

GÜLEN'İN ZEKASI VASAT DÜZEYDE

Latif Erdoğan, "Gülen'in zekası vasat düzeydedir ancak hafızası çok güçlüdür" dedi.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen örgütüyle ilgili 15 yıl önce hazırlanan şok rapor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN