Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Gülen'in okullarını CIA yönetiyor"

ABD'li ünlü gazeteci 'ın, ile ilgili şok açıklamaları A Haber'de yayınlanan Ergün Diler ve Bekir Hazar'ın yönetimindeki 'da ekrana geldi.

Giriş Tarihi: 28.12.2014 00:42
Gülen'in okullarını CIA yönetiyor
Gülen okullarının ABD istihbarat servisi CIA tarafından kurulduğunu söyleyen Engdahl, "Gülen Örgütü' Türkiye ve tüm Avrupa için çok tehlikeli" dedi.

GÜLEN'İN OKULLARINI CIA YÖNETİYOR

Hayatlarına yön verememiş, toplumun çok kolay marjinalize edilebilecek katmanlarından gelen Alman gençlere Almanca Kur'an dağıtmaktalar. Daha sonra, onları bu özel ''dini okullara'' çekmekteler. Bu okullar tabiri caizse bir Türk imamı olan ve CIA ile yakın bağlantıları olan tarafından yönetiliyor ve bu çocukları davalarına katma amacı güden dünya çapında bir okul zinciri mevcut. Daha sonra onları, savaş deneyimi kazanmaları için Suriye ve başka bölgelere gönderiyorlar. Gençlerin psikolojik zafiyetlerinden azami ölçüde faydalanıyorlar.

GÜLEN 1999 YILINDA ABD'YE ÖNERİLDİ, TÜRK ORDUSU DA ONU SÜRGÜN ETTİ

Fethullah Gülen, muhtemelen Graham Fuller de dahil bir çok kişi sayesinde, 1999 yılında ABD'ye önerildi. Türk ordusu da onu sürgün etti. Çünkü Türk Devleti'nin kurumlarına karşı tehdit oluşturmaktaydı.

'GÜLEN HAREKETİ' AVRUPA'DAKİ VARLIĞINI İYİ KULLANIYOR

Eski Emniyet Müdürünün Gülen'in kurumları nasıl ele geçirdiğini anlattığı bir kitabı var. Bu kitap yüzünden hapse atıldı. Ayrıca, Türkiye'nin önde gelen gazetecilerini tutuklattı. Kısacası Gülen hareketi Avrupa'daki varlığını iyi kullanıyor ve oldukça akıllı hareket ediyorlar.

ABD'li ünlü gazeteci 'ın gündem yaratacak o açıklamaları:


Gülen için kırmızı bülten...


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Gülen'in okullarını CIA yönetiyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN