Türkiye'nin en iyi haber sitesi

C.Başkanı’na hakaret organizasyonu

Cumhurbaşkanı’na hakaretten gözaltına alınan 16 yaşındaki çocuğun, tarafından suça itildiği ortaya çıktı. İl, Kadın Kolları ve Selçuklu İlçe Başkanı’nın görüntüleri, hakaret için çocukların kullanıldığını belgeliyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu ise Erdoğan'a küfreden liseliyi CHP Genel Merkezi'nde ağırladı.

Giriş Tarihi: 7.1.2015 06:11 Güncelleme Tarihi: 7.1.2015 19:04
C.Başkanı’na hakaret CHP organizasyonu
Geçtiğimiz hafta 'da Cumhurbaşkanı 'a hakaretten gözaltına alınan ve serbest bırakılan 16 yaşındaki M.E.A'nın, Konya İl Başkanlığı tarafından 'eyleme' hazırlandığı ortaya çıktı. CHP lideri Kılıçdaroğlu ise Erdoğan'a küfreden liseliyi CHP Genel Merkezi'nde ağırladı.

PARTİM BANA SAHİP ÇIKTI

Mehmet Emin Altunses, "Partim bana sahip çıktığı için teşekkür ederim. Bu süreçte yanımda olan başta Gençlik Kolları olmak üzere CHP örgütüne teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

KILIÇDAROĞLU: YALNIZ BIRAKMAYIZ

Kılıçdaroğlu'nun da bu sözler üzerine, "Hiçbir evladımızı bu hukuksuz düzende yalnız bırakmayız. Hukuksuzluk karşısında ayrım yapmaksızın tüm mağdurların yanında duruyoruz" dediği öğrenildi.

CHP'DE KAYIP PARA KRİZİ BÜYÜYOR - TIKLAYIN

Çocukları suça ittiler

Kubilay'ı anma adı altında düzenlenen basın açıklamasının görüntüleri, CHP yöneticilerinin, töre cinayeti ve birçok siyasi saldırılarda örnekleri görülen 'suçu küçük yaştaki çocuklara işletme' mantığıyla hareket ettiklerini ortaya koyuyor.

CHP CANLI BOMBANIN HAKKINI BÖYLE ARAMIŞTI! - TIKLAYIN

Yazılı kağıttan okutturuldu

Çok konuşulacak olay görüntülerde, 16 yaşındaki M.E.A. ve aynı yaştaki bir başka çocuğun ellerine mikrofon ve yazılı bir metin verilerek hakaret içeren konuşmanın yaptırıldığı görülüyor. Yaşı küçük çocuklar hakarete baskıyla zorlanıyor.

CHP heyeti hemen arkada

Konuşma sırasında kalabalığın arkasında olayı izleyenler arasında CHP Konya İl Başkanı ve Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Yeniyol ile çocukların hemen yanında Kadın Kolları Başkanı Deniz İndibi Çelik'in bulunması dikkat çekiyor. Görüntülerde CHP'li yöneticiler çocukları yönlendiriyor.'DURMA DEVAM ET' BASKISI

M.E.A'nın hakaret içerikli konuşmasından sonra ikinci çocuğa yine hakaret içerikli slogan attırılmaya çalışılıyor; ancak çocuk kekeliyor. Bu sırada Kadın Kolları Başkanı Çelik, "Durma, durma devam et" diye zorluyor. Ancak çocuk konuşmayı başaramıyor. Bunun üzerine M.E.A mikrofonu yeniden alarak hakaret sloganları atıyor.

BAŞKAN KULAĞINA FISILDADI

Daha sonra CHP Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Yeniyol'un M.E.A'nın yanına gelerek kulağına bir şeyler fısıldadığı, ardından çocuğun yeniden Cumhurbaşkanı'na yönelik hakaret içerikli sloganlara başladığı dikkat çekiyor.

KILIÇDAROĞLU'NUN MAKAMINDA...

CHP Konya İl Başkanı Karpuz ve Kadın Kolları Başkanı Çelik'in, hakaret suçunu işlettikleri 16 yaşındaki çocuğu Ankara'ya getirerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de görüştürmeleri dikkat çekti. CHP'nin sitesinde "Kılıçdaroğlu'nun geçmiş olsun dilediği" bilgisine yer verildi.

ARKASINDA CHP'NİN OLDUĞU GİZLENDİ


Skandal görüntülere rağmen, M.E.A 'liseli genç' olarak sunuldu. CHP, suça ittiği çocuklar üzerinden 'hükümet gençlere gözdağı veriyor' siyaseti yaptı, bazı medya organları da geniş yer verdi. Adı CHP Genel Başkanlığı için anılan TBB Başkanı da gözaltı için 'hükümetin burun sürtme operasyonu' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
C.Başkanı’na hakaret CHP organizasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN