Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Marmara İmamları

'nın Türkiye'deki illegal idari yapılanmasının başında imamlar var. Marmara Bölge ve İstanbul İl İmamı Ahmet Kırmiç. Kırmiç'e bağlı olarak İstanbul, Bursa, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Kocaeli, Sakarya ve Balıkesir'de 8 il imamı bulunuyor

İşte Marmara İmamları
Sabah, gerçek bir devlet mantığıyla kurulan Paralel Devlet Yapılanması'nın (PDY) Türkiye'deki şemasını belgeleriyle ortaya çıkardı. Türkiye genelinde 7 bölge 81 ilde Edirne'den Kars'a, İzmir'den Van'a, Mersin'den Sinop'a kadar Türkiye'nin dört köşesinde örgütlenen PDY, 'in 'dan bizzat yönettiği, her kademesine hakim olmaya özen gösterdiği, katı bir hiyerarşik yapı. Bu yazı dizimizde PDY'nin nasıl örgütlendiğini, nasıl çalıştıklarını ve Ocak 2015 itibariyle il il imamlarının kimler olduğunu tek tek gözler önüne seriyoruz. İşte devlet içinde devlet kurmaya çalışan PDY'nin örgütlenmesi:

GÜLEN'İN İADESİ İÇİN ÖZEL PROSEDÜR - TIKLAYIN

PARALEL KUMPASA 'DUR' DEME GÜNÜ - TIKLAYIN

PDY legal ve illegal olmak üzere iki ana yapıda örgütlendi. İllegal kanadının en önemli yapı taşı konumunda, idari yapılanma olarak tanımlanabilecek imam yapılanması var. İmam yapılanması, kıta, ülke, bölge, şehir, ilçe, mahalle/ semt, ışık evleri olarak tasniflenip bir şemaya döküldü.

"Bölge/İl İmamları" görevli bulundukları bölgenin idari vazifelerini üstlenmenin yanı sıra dünya genelinde her il imamı da PDY'nin faaliyet gösterdiği bir ülkenin de sponsoru gibi hareket ediyor.

İmamlar, mali akışın düzenli sağlanması gibi temel fonksiyonların yerine getirilmesinden de sorumlu oluyor. Paralel örgütüne hizmet eden bu imamlar, bir devlet memuru gibi terfi alarak kademe kademe yükseliyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Marmara İmamları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN