"Paralel'in üst aklı ABD-İsrail-İngiltere"

içinde 25 yıl bulunan Prof. Dr. Keleş: Üst akıl ABD-İsrailİngiltere. Onlar ne yapılacağını söylüyor Paralel çete uyguluyor

Giriş Tarihi: 23.1.2015
Paralel'in üst aklı ABD-İsrail-İngiltere
içinde 25 yıl bulunan, eski imam Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. , örgütün Ankara Emniyeti'ndeki kodlarını deşifre etti. İfadeleri, Ankara ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılıkları'nda yürütülen Paralel örgüt soruşturmalarına delil oldu. Yapının imamlarını ve yöneticilerini tek tek açıklayan Keleş, "Üst akıl ABD-İsrailİngiltere" dedi. İşte 30 sayfalık ifade tutanağından satırbaşları:
Fethullah Gülen'le 1973'te tanıştım. 1983'te İzmir'de bulunan Gülen'in talimatıyla Kayseri'de ilahiyata girdim. Yüksek lisans ve doktora yaptım. Kayseri merkez vaizliği yaparken bana "Küçük Fethullah, ikinci Fethullah" denmeye başlayınca, Gülen rahatsızlık duydu. Aydın ve Balıkesir'de görevlendirildim. 1998'de yapıdan koptum.
Gülen, ABD'ye gitmeden önce Altunizade'deki FEM Dershanesi'nin 5'inci katını karargâh yaptı.Gülen bizim 1994 kuşağı (Mehmet Baransu, Emre Uslu gibi) olarak adlandırdığımız yeni bir nesille devam ediyor.

3'ÜNCÜ DEVRE VE ÜST AKIL

1998'de Gülen'in Amerika'ya gidişiyle 3. devreye girildi. ABD ve İsrail'in kontrol ettiği bir akıl haline dönüştü. Bu akıl Gülen'in aklı değil. Siz Gülen'in aklı ile mücadele etmiyorsunuz. Mücadele ettiğiniz akıl ABD ve İsrail'in ortaklaşa destek verdiği büyük bir akıl. Yıllar yılı bu ülkedeki yapılanmaların stratejik planlamaları bu yapının kademelerinde ve üst akıl tarafından yapılıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün üzerine dinleme merkezi kuranlar, Yargıtay'ın çatısına cihazlar koyanlar, Başbakan'ın ofisine böcekleri koyanlar, herkesi dinleyenler, fişleyenler, kameraya çekenler bunlar.
Anadolu'nun köylerinden toplayarak IQ testi yaptığımız, yurtdışında eğitim verdiğimiz çocuklar kendi alanlarında deha. Bu insanların da Gülen'i beslediğini unutmayalım. Bu şekilde (ABD ve İsrail'den) teknik ve stratejik destek aldılar. Okulların nerede açılacağını da bu üst akıl belirler.
Bugün yaşananlar hükümetin Büyük Türkiye projesine Gülen eliyle engel olunmak istenmesidir. İllegal yapısı itibari ile tam bir örgüt olan cemaat, ülkenin varlığını ve bütünlüğünü tehdit eden bir yapıdır.

'CIA ELEMANLARINA TÜRKİYE'Yİ GEZDİRDİK'
"Turgut Özal çok iyi niyetle yapıyı destekledi. Bu hareketin böyle evrileceğini öngöremezdi. Yapı Amerika'da CIA'in, İsrail'de MOSSAD'ın, Rusya'da KGB'nin dikkatini çekti. 96 ve 97'de CIA gelip Türkiye'nin ve Orta Asya'nın MR'ını çekti. Biz de bunları gezdirdik, yardımcı olduk. Bu arada yapıya artistler, solcular, zenginler girdi. Gülen bunlara 'Hizmeti siz anlatın' dedi. Nevval Sevindi, futbolcular ve mankenler, Gülen'i anlatmaya ve övmeye başladı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Paralel'in üst aklı ABD-İsrail-İngiltere"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN