Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhalefet Başkanlık'ı tartışmaktan kaçıyor

Giriş Tarihi: 31.1.2015 13:57
Muhalefet Başkanlık'ı tartışmaktan kaçıyor
Ankara Milletvekili ve Başbakan eski Yardımcısı , nin tartışılmasının doğal olduğunu belirterek"CHP ve MHP'nin Başkanlık Sistemini tartışmaktan bile kaçmaları milletimize olan güvensizliklerinin sonucudur."dedi.

AK Parti'li İşler yaptığı açıklamada "Ak Parti olarak 24. Dönemde yeni bir Anayasa yolundaki bütün iyiniyetli çabalarımıza ve girişimlerimize rağmen muhalefet engelini aşamadık. Önümüzdeki seçimlerin en önemli konusu yeni Anayasa olacaktır.Yeni Türkiye'nin hedeflerine koşar adım gitmesi için yeni Anayasa zorunludur."dedi.

BAŞKANLIK DOĞALDIR

İşler Ülkemizde Cumhurbaşkanını halkın seçmesi ile başlayan süreçte Başkanlık Sistemi'nin gündeme getirilmesi, tartışmalarının yapılması doğaldırCHP ve MHP'nin Başkanlık Sistemini tartışmaktan bile kaçmaları milletimize olan güvensizliklerinin sonucudur. Millet en doğru kararı verir. "dedi

ANAYASA DEĞİŞTİRECEK ÇOĞUNLUK

İşler"Halkın yüzde 51'nin oyuyla seçilecek bir kişinin 'padişah' olacağını iddia etmek, milletin oyuna itimatsızlık ve iradesine saygısızlıktır.Biz milletimize güveniyoruz. Seçimlerde hâlkımızın AK Parti'yi Anayasa'yı değiştirecek bir çoğunlukla iktidar yapacağına yürekten inanıyoruz."ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhalefet Başkanlık'ı tartışmaktan kaçıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN