'Seçimde iradesini ortaya koyun'

Erdoğan vatandaşlara yaptığı 7 Haziran çağrısında " ve için iradenizi ortaya koyun. Yeni anayasayı kurarak yeni Türkiye'nin temellerini atacaksınız" dedi

Giriş Tarihi: 31.1.2015
'Seçimde yeni anayasa iradesini ortaya koyun'
Cumhurbaşkanı , için net mesaj verdi. " ve için siz iradenizi, yeni anayasayı kuracak gücü ortaya koyacak ve yeni Türkiye'nin temellerini atacaksınız" dedi. 10 Ağustos'tan sonraki altıncı il ziyaretinde Kırşehir Cacabey Meydanı'nda konuşan Erdoğan şu mesajları verdi:

İŞTE SON SEÇİM ANKETİ - TIKLAYIN

KILIÇDAROĞLU REZİL OLDU:
Dünyanın yüz üstü bıraktığı Somali'ye biz sahip çıkarken orada çok önemli hizmetlerin açılışını yaparken burada ana muhalefetin genel başkanı çıktı bu Somali ziyaretinde meseleyi anlamadan bilmeden oradaki dağıtmakta olduğum hediyeleri çocuklara dağıttığım hediyelerin ne olduğunu bilmeden yalan yanlış bir ifade ile Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına bir saygısızlık yaptı ve bunun sonunda da yine rezil oldu. Kılavuzu karga olanın... Ee, biliyorsunuz benim söylememe gerek yok.
KILAVUZU PARALEL İŞİ MONTAJ: Ana muhalefet partisi genel başkanı montajı almış getirmiş grup konuşmasında bu edep dışı ahlak dışı montajı kullanıyor. Sonuçta ne oldu kendisi küçüldü, kendisi küçük düştü. Türkiye'ye de dünyaya da bir kez daha rezil oldu. Daha önce Somali'ye gittiğimde "ben de gideceğim" dedi sonra ne oldu Kenya'ya gitti döndü geldi. Bunlar montajdan, şantajdan başka bir şey bilmez. Bunların kılavuzu paralel yapı. Paralel yapı ile el ele kol kola şimdi montaj sanatını öğrendiler bunu uyguluyorlar
YENİ ANAYASA İÇİN MİLLİ İRADE: Burada önemli bir ricam olacak. Bu yıl önemli bir yıl. 7 Haziran'da sandıklara gideceğiz. Bu seçimlerin önemli bir yanı şu: 2023. Bu hedeflere giderken hatırlayın bir şey söylemiştim. Demiştim ki Yeni Türkiye. Bir de yarıda kalan bir şey vardı. Başaramadık o da yeni Anayasa. Şimdi diyorum ki yeni Türkiye ve yeni Anayasa için siz iradenizi ortaya tam manasıyla koymalısınız. Nasıl Cumhurbaşkanlığı seçiminde millet iradesini ortaya koyduysa milli irade ortaya çıktıysa inanıyorum 7 Haziran'da da siz gerekli tavrı ortaya koyacak, yeni anayasayı kuracak gücü ortaya koyacak ve yeni Türkiye'nin temellerini atacaksınız.

NEŞET ERTAŞ'IN MEZARINA GİTTİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de Türk Halk Müziği'nin güçlü ismi, "Bozkırın Tezenesi" merhum sanatçı Neşet Ertaş'ı da unutmadı. Erdoğan, açılışta Ertaş'a rahmet dilediği konuşmasının ardından mezarını da ziyaret etti. Mezara eşi Emine Erdoğan ile birlikte giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir süre dua ettikten sonra Mucur'a geçti.

CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNE İMAM
Hafız Mehmet Bilir, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi imamı olarak atandı. Beykoz Riva Camisi İmam-Hatibi olarak 6 yıldan beri görev yapan Bilir, 2010'da Moskova'da düzenlenen Kuran-ı Kerim okuma yarışmasında dünya ikincisi olmuştu. 1983 Antakya doğumlu olan Bilir'in önümüzdeki günlerde göreve başlayacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Seçimde yeni anayasa iradesini ortaya koyun'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN