Kanser hücrelerinden toplum temizlenmeli

Giriş Tarihi: 3.2.2015
Kanser hücrelerinden toplum temizlenmeli

'nde paralel yapıya ilişkin mesajlar veren Erdoğan: Büyük Türkiye için bütün toplumu bu kanser hücrelerinden temizlememiz gerekiyor. Yargı ülkenin tüm renklerini yansıtmalı

Cumhurbaşkanı , "Adalet, bir kısım savcı ve hakim aracılığıyla, ülkesine ve milletine ihanet içindeki bir çete tarafından istismara dönüştü. Adalet sistemimizden başlayarak tüm toplumu bu kanser hücrelerinden temizlememiz gerekiyor" dedi. Erdoğan, 'nde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

ERDOĞAN: BANA ÇİRKİN TEKLİFTE BULUNULDU - TIKLAYIN

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 3 KANUNU ONAYLADI - TIKLAYIN

BM ELEŞTİRİMİZİN TEMELİ ADALET:
BM başta olmak üzere uluslararası kuruluşların çalışmalarına yönelik eleştirilerimizin temelinde adalet kavramı yatmaktadır. BM Güvenlik Konseyi'nde veto hakkı olan 5 devletin yol açtığı adaletsizlikleri, haksızlıkları ifade ediyoruz. Hatta 5 tane ülke de değil. Bu 5 daimi üyenin içinden bir tane üyenin iki dudağı arasına siz tüm dünyayı mahkum edemezsiniz. Bunu sorgulamak adalet adına bizim hakkımız değil mi? İnsanlık adına, vicdan adına bizim hakkımız değil mi?

ADALETİN BU MU DÜNYA?:
BMGK'da 5 daimi üye var. Siz 10 tane geçici üyeyi oraya işte böyle laf ola beri gele koyuyorsunuz. Hiçbir yetkileri var mı? Yok. Sonuca müdahale etme noktasında en ufak bir tesirleri söz konusu değil. Öyleyse bunun değişmesi lazım. Şu anda Suriye'de 350 bin insan öldürülmüş vaziyette. 7 milyon insan evinden barkından, her şeyinden uzak. Fakat 2 ülke bağlıyor işi. Neresi? Çin ve Rusya.

SOMALİ'DE VARSAN ADİLSİN:
Afrika'da teneke barakaların içinde yaşayan insanlar. Ne hastane var, ne şu var, ne bu var. Türkiye 2011'den sonra adım attı. Şimdi bu insanlara elini uzatırsan adilsin. Terörün estiği bir yerde bu icraatı yapmak adalete inanmış insanların işidir. Adalet o kadar önemli.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kanser hücrelerinden toplum temizlenmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN