Türkiye'nin en iyi haber sitesi

inde bir ilk

Eş Genel Başkanı , "Sırrı Süreyya Önder, Pervin Buldan, İdris Baluken, Hatip Dicle ve Ceylan Bağrıyanık arkadaşımızdan oluşan Adası'ndalar" dedi.

Giriş Tarihi: 4.2.2015 16:21 Güncelleme Tarihi: 4.2.2015 16:45
İmralı heyetinde bir ilk
Eş Genel Başkanı , ile görüşmek üzere 5 kişilik im adasına gittiğini açıkladı.
Heyette, ilk kez Ceylan Bağrıyanık da yer aldı. Bağrıyanık'ın yanı sıra HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan, İdris Baluken, İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve DTK Eş Başkanı Hatip Dicle İmralı'ya gitti. Böylece heyet, Çözüm sürecinin başından bu yana İmralı'yı ziyaret eden en kalabalık heyet oldu.

"ŞU ANDA ADADALAR ARKADAŞLARIMIZ"

Emek Partisi Genel Başkanı Selma Gürkan Emek Partisi'nin Aksaray'daki İstanbul İl Başkanlığında bir araya gelen Demirtaş gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bir soru üzerine İmralı heyetinin uzun süre sonra bugün adaya gittiği bilgisini veren Demirtaş " Şu anda adadalar arkadaşlarımız. Sırrı Süreyya Önder, Pervin Buldan, İdris Baluken, Hatip Dicle ve Ceylan Bağrıyanık arkadaşımızdan oluşan heyet İmralı Adası'ndalar. Akşama doğru görüşmelerini tamamlayıp döndüklerinde muhtemelen bugün veya yarın bir açıklama yaparlar. Orada durum nedir, hangi aşamaya gelinmiş? Heyetimiz geldikten sonra ancak sizlerle paylaşabiliriz " dedi.

DEMİRTAŞ O İLDEN ADAY OLACAK

ARKADAŞINA GÖNDER
İmralı heyetinde bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN