Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Boğazda keyif çatmamı bekleyenler çok bekler'

Giriş Tarihi: 6.2.2015 19:56 Güncelleme Tarihi: 6.2.2015 21:06
'Boğazda keyif çatmamı bekleyenler çok bekler'

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa'da STK temsilcilerinin organize ettiği yemekte konuştu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

-Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz gücümüzü milletimizden alıyoruz. Oturan bi Cumhurbaşkanı olmayacağımı söylemiştim. Bunu milletime tahhüt ettim.

-Biz vatandaşımızla buluştukça birileri bundan rahatsız oldular. Neymiş biz nereye gidersek onlar da oraya gidecekmiş. Bu sizin asli göreviniz zaten. Bizi takip etmeleri onlar için kazançtır. Bursa'ya da geleceklerdir. Onlara şu soruyu sorun: Şimdiye kadar neredeydiniz?

-Diğeri YSK'ya başvuruda bulunuyor. Cumhurbaşkanına seçimlere kadar meydanları yasaklayın. Bunların yaptığı işte ciddiyet yok. Milletimiz de bunları ciddiye almıyor. Siyaset aşk işidir.

- Cumhurbaşkanı meydanlara indi' diyorlar. Ben, meydanlardan hiç çıkmadım ki. Hayatım boyunca hep meydanlardaydım. Cumhurbaşkanlığına da meydanlardan geldim. Meydanlarda olmayacağım da nerede olacağım ben? Benim Ankara'da inzivaya çekilmemi veya Boğaz'da keyif çatmamı bekleyenler, daha çok beklerler.

-Rahmetli Özal'a da bunu yapmışlardı. Özal yalnız adamdı. Hamdolsun biz yalnız değiliz milletimizle beraberiz.

- Şu anda, şahsımı, ailemi tehdide başladılar. Son günlerdeki gelişme bu. Zannediyorlar ki bu tehditleri yaparsak, bunlar biraz kendilerine çeki düzen verirler. Rabbimin bize vermiş olduğu bu canı Rabbim'den başka kimsenin almaya gücü yetmez. Bu şahsım için de, çocuklarım için de böyledir. Dinlediniz, yaptınız, ettiniz. Bu sizin rezilliğinizdir, bunların hepsi çıktı meydana. Çıkıyor, daha da çıkacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Boğazda keyif çatmamı bekleyenler çok bekler'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN