Erdoğan'dan 'Sümeyye'ye suikast planı' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da STK'larla yaptığı kahvaltı sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. Sümeyye Erdoğan'ın aday olacağı sorusunu da yanıtlayan Erdoğan 'Ne kızım ne de oğlum için böyle bir durum söz konusu değildir. Bunların hepsi uydurmadır' dedi.

Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:11 Güncelleme Tarihi: 21.2.2015 19:06
Erdoğan'dan 'Sümeyye'ye suikast planı' açıklaması
STK Temsilcileri ile Malatya'da kahvaltıda buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunup paralel yapının kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast planıyla ilgili konuştu. Erdoğan toplantı çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin de gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan kızı Sümeyye Erdoğan'ın aday olup olmayacağı sorusunu cevapladı.

KIZIM ADAY DEĞİL

Değerlendirmelerine Habertürk muhabirinin "bu iddiayı inandırıcı bulmayanların şöyle bir gerekçesi var; "Kızınız milletvekili adayı olacak ve bunun öncesinde bir mağduriyet oluşturulmaya çalışıyor" şeklinde iddalar var. Bunu nasıl değerlendirirsiniz?" sorusuyla devam eden Erdoğan şunları söyledi:
"Hayır.. hayır.. Böyle bir şey benim kızımla alakalı söz konusu değildir. Bunu defaatle söyledim. Oğlumla ilgili böyle bir şey de söz konusu değil. Yani bu konuyla ilgili bunların hepsi uydurmadır"

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o konuşması;

Bugün toplu açılış yapacak ardından ikinci ordu komutanlığımızı ziyaret ederek akşam şehirden ayrılacağız. Toplu açılışını yapacağımız eser ve hizmetlerin şimdiden Malatya'ya hayırlı olmasını diliyorum. Hükümetimize tüm kurumlarımızı, özel sektörümüzü ve büyükşehir belediyemizi tebrik ediyorum. Burada, STK'ların çok kıymetli temsilcileri var. Aynı şekilde Malatya'mızın kanaat önderleri var.
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan 'Sümeyye'ye suikast planı' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN