Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursa 'ı komple terk etti

Bursa il ve ilçe teşkilatları topluca istifa etti. Açıklamada "’ın Demokratik Gelişim Partisi’nden gittiği gün partimize geri döneceğiz ve bıraktığımız yerden milletimize ve vatanımıza hizmet etmek için çıktığımız kutsal yolculukta partimizin emrinde olacağız” denildi.

Giriş Tarihi: 24.2.2015 18:19 Güncelleme Tarihi: 24.2.2015 18:34
Bursa İdris Bal'ı komple terk etti
İstifayla ilgili Bursa İl Başkanlığı, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Osmangazi, Nilüfer ve İnegöl ilçe başkanlıklarından yapılan açıklamada, "Partimizin kuruluş ilkeleri ışığında bir süre önce demokrasiye, vatana ve millete hizmet maksadıyla çıktığımız bu yolculukta, Genel Başkan ile yolumuzu ayırma kararı almış bulunmaktayız.

Bal'ın parti kuruluş ilkelerimize 180 derece zıt değişimi ve "U" dönüşü yaparak ters düşmesi, iktidar sözcüsü gibi davranması, İran'ın avukatlığına soyunması, partiler arası seçim ittifakına karşı çıkması ve bu yöndeki çalışmalara engel olması, gerçeğe aykırı beyanlarda bulunması ve sürekli etkili çalışmalarda zaman kaybetmeye çalışması gibi yukarda açıkça ifade ettiğimiz sebeplerden dolayı, il başkanlığımız ve ilçe yönetimlerimiz, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Gürsu, İnegöl ilçe başkanlıklarımızca topyekün istifa kararı almış bulunmaktayız. İdris Bal'ın 'nden gittiği gün partimize geri döneceğiz ve bıraktığımız yerden milletimize ve vatanımıza hizmet etmek için çıktığımız kutsal yolculukta partimizin emrinde olacağız" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa İdris Bal'ı komple terk etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN