Tarihi adımı görmezden geldiler

Yıllardır barış ve çözüm için yoğun çaba sarfettiğini zannettiğimiz Sol liberaller ve örgütün medyadaki sorumluları, çözüm yolundaki tarihi günü ölüm sessizliği ile karşıladı. Bazı yazarlar ise süreci sabote etmek ve sulandırmak için yoğun çaba sarf ettikleri görüldü.

Giriş Tarihi: 28.2.2015 18:03 Güncelleme Tarihi: 28.2.2015 18:40
Tarihi adımı görmezden geldiler
Yıllardır çözüm, barış, diyalog, birlikte yaşama, kardeşlik sözcüklerini dillerinden düşürmeyen liberaller, sosyalistler, ciler bugün barış yolunda atılan tarihi adımı görmezden geldi.

Son 2 yıldır çözümü sabote etmek için Paralel çete ile birlikte ittifak eden sol liberaller, tahrik ederek çözüm masasından kaldırmaya çalıştıkları çalıştıkları HDP'lilerden gelen bu tarihi adımın hayal kırıklığını yaşıyor.

Sosyal medyayı çok iyi kullanan bu isimlerin ve 'ın yaptığı açıklamadan tam 8 saat sonra sessizliğini korumaları şaşkınlıkla karşılandı.

Paralel örgüte Mehmet Kamış, Gültekin Avcı, Önder Aytaç, Mehmet Baransu ve Tuncay Opçin gibi kalemler ise sessizliğini bozarak barış için atılan tüm olumlu adımlara yönelik saldırılarını sürdürdü ve ni sulandırmak için Twetter üzerinden provakasyona devam etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarihi adımı görmezden geldiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN