Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Beni gözaltına alanlar şimdi örgüt üyeliğinden hapiste!”

Giriş Tarihi: 3.3.2015 01:35 Güncelleme Tarihi: 3.3.2015 05:54
“Beni gözaltına alanlar şimdi örgüt üyeliğinden hapiste!”

A Haber'de Sevilay Yükselir’in moderatörlüğünü yaptığı Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek’in sorularıyla yer aldığı ‘’ programında çok özel bir konuk vardı.

2012'de 'nin adını deşifre ettiği İrtibat Görevlisi Gazeteci , KCK Soruşturması'nda neden gözaltına alındığını, 'Paralel' örgütün nasıl kumpas kurup kendisinin ve ailesinin hayatını kararttığını, asıl hedefin kim olduğunu ve kimden tehdit aldığını ilk kez açıkladı. İşte 7 Şubat kumpasına giden sürecin karakutusunun o özel açıklamaları:"MİT ERDOĞAN'DAN SONRA MİLLİLEŞTİ"

Ben hedeflerine giden basamaklardan biriydim, bundan önce de denediler olmadı, bende plan tuttu. Evimi bastılar, ajansı bastılar. Bu kadar profesyonel çalışan Emniyet teşkilatından bahsediyoruz. Fiziki takip yapmışlar. Benim ne halt ettiğimi biliyorlar demek ki. Bunların hedefi MİT'i ele geçirmekti. gitseydi Erdoğan'a olay yansıyordu. MİT Erdoğan'dan sonra Millileşmişti. Ben PKK'nın tepe kadrolarıyla çok rahat görüşüyordum. Karayılan ile görüşüyordum. Kandil'e çok sık gittim. Bugün imkanım olsa yine bu kimlikle giderim. Çözüm sürecine bir katkım olacaksa niye gitmeyeyim ki."KCK'LI DİYE EVİMİ BASTILAR"

KCK terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla evimi basıp gözaltına aldılar. Şimdi beni gözaltına alanlar Fethullah Gülen terör örgütüne üye olmaktan içerde. Örgütler değişti. Eve girip talan ettiler. Kimin evine geldiklerini çok iyi biliyorlardı. KCK'lıya gelmediklerini biliyorlardı. MİT irtibat görevlisi olduğumu bilerek geldiler. Odaları ararken yarım saat sonra MİT'ten arkadaşlar savcıya gitmişler.

ARKADAŞINA GÖNDER
“Beni gözaltına alanlar şimdi örgüt üyeliğinden hapiste!”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN