Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarı vekillik getirdi

'ın avukatlık bürosu 'in Yargıtay'daki dosyasına bakıyordu. O dosyadan bazı evraklar tuhaf bir şekilde kayboldu. Ardından Tanal milletvekili oldu; CEMAATLE BÜYÜK BİR AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI.

Giriş Tarihi: 17.3.2015 02:17 Güncelleme Tarihi: 17.3.2015 06:57
Başarı vekillik getirdi
KAYIP BELGELER

, imza yetisi olmadığı halde sinema salonu açılması için ruhsat vermişti. Mahkeme de Tekin'in bu imzasını resmi belgede sahtecilik olarak değerlendirip 3 yıl hapis cezasına hükmetti. Yargıtay'a açılan temyiz davasında ise bazı evraklar kayboldu, bir süre sonra da Tekin beraat etti. O günden sonra Tekin cemaatten övgüyle söz etti.BAŞARI VEKİLLİK GETİRDİ

Gürsel Tekin'in Yargıtay'daki dosyasından kaybolan belgeler günlerce kamuoyunda tartışıldı, ancak o belgelerin nasıl kaybolduğunu yahut nasıl kaybedildiği ortaya çıkmadı. 'ın avukatlık bürosunun 'başarısı' Tekin'e beraat, Tanal'a da milletvekilliği getirdi.BU NE SEVGİ MAHMUT TANAL

Paralel polisler gözaltına alındığında emniyetin önündeydi. Ekrem Dumanlı ve Hikmet Karaca gözaltına alındığında Zaman Gazetesi'nin önündeydi. Bank Asya operasyonunda bankanın önündeydi, dahası banka batmasın diye para yatırdı. Baransu gözaltına alındığında adliyenin önündeydi.İŞTE CEVABI MERAK EDİLEN SORULAR?

Gürsel Tekin'in Yargıtay'daki dosyasının içinden ansızın kaybolan belgelerde paralel yapının parmağı mı var?
Paralel yapıya desteğini her yerde gösteren Tanal'ın kaybolan belgeler ile ilgili bir bilgisi var mı?
Gürsel Tekin'in avukatı, CHP'li Milletvekili Tanal, 'Paralel yapıya destek vererek kaybolan dosyaların diyetini ödüyor' iddialarına ne cevap veriyor?

Kaynak: Güneş GazetesiBUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarı vekillik getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN