Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu: Birileri kriz senaryoları içinde olabilir ama...

Uluslararası Tarım Fuarı'nın açılışında konuşuyor. Davutoğlu "Birileri, şu veya bu kriz senaryoları hesabı içinde olabilir. Birileri değişik spekülasyonlarla Türkiye'de siyasi istikrarı bozacak çalışmalar içinde olabilir. Ama biliniz ki AK Parti kadroları ve hükümetimiz omuz omuza çok güçlü bir geleceğe yürümeye kararlıdır ve 7 Haziran seçimleri yeni bir bereket döneminin başlangıcı olacaktır inşallah" dedi.

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:31 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:51
Davutoğlu: Birileri kriz senaryoları içinde olabilir ama...
Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

Birileri, şu veya bu kriz senaryoları hesabı içinde olabilir. Birileri değişik spekülasyonlarla Türkiye'de siyasi istikrarı bozacak çalışmalar içinde olabilir. Ama biliniz ki AK Parti kadroları ve hükümetimiz omuz omuza çok güçlü bir geleceğe yürümeye kararlıdır ve 7 Haziran seçimleri yeni bir bereket döneminin başlangıcı olacaktır inşallah.

Geçtiğimiz haftalarda TARHİS sistemini kullanıma sunduk bu ilk defa Türkiye'de tarım bakanlığı tarafından geliştirilen bir projedir. 32 milyon parseli belirleyip kimlik numarası verdik. Her bir parselin üretimini takip edebilme imkanı olduğu gibi anlık uyarılar yapabilmek imkanına kavuştuk. Tarım geliştirme projesi ile üreticimizi bilgi ile buluşturduk. Yerli tohumculuğu destekledik tohumluk üretimi 766 bin tona çıkardık. Tarım sigortası uygulamasını hayata geçirdik hayvancılık sektörüne her türlü desteği sağladık. Son 13 yılda toplam 15 milyar destek verdik. Küçükbaş hayvancılığı destekledik bu açlışmalar neticesinde süt üretimi 18,5 tona çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Birileri kriz senaryoları içinde olabilir ama...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN