Cumhurbaşkanının elini sıkmak benim için bir kazanç

'in bu haftaki konuğu ünlü oyuncu ve komedyen 'di. Sevilay Yükselir'in moderatörlüğünü yaptığı Yüzde Yüz Siyaset'e katılan Şafak Sezer yaptığı açıklamada 'Cumhurbaşkanımızın elini sıktığımda onu bir semt abisi gibi görüyorsam ve diğerlerinden bunu göremiyorsam demekki bu benim kazancımdır' dedi.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 01:00 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 05:09
Cumhurbaşkanının elini sıkmak benim için bir kazanç
A Haber'de Sevilay Yükselir bu hafta ''te Cumhurbaşkanı 'a destek verdiği ve Gezi Provokasyonu için özür dilediği için lince uğrayan Ünlü Oyuncu 'i konuk etti. Avukat Kezban Hatemi ve AP Eski Milletvekili Ozan Ceyhun'un da katıldığı programda Sezer, 'Ötekileştirilen Sanatçılar', muhalefetin ve sosyal medyanın rolü konusunda önemli açıklamalar yaptı, karalama kampanyası sonrası yaşadıklarını ilk kez canlı yayında anlattı. İşte o açıklamalar:

"İYİNİYETİMDEN GEZİ'YE KATILMIŞTIM"

Şimdi ben ne halkın ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Fakat tesadüf eseri iyi niyetimizden o kalabalığın içinde durdum. İlk günkü kalabalık güzeldi. Kimse ne olduğunu bilmiyordu ki. 'nı da o ağacı da bilmiyorum. İş başka bir yere gidildi. Sanatçı tuttuğu takımı bile söylediği zaman eleştiri alan bir durumda şu an. Psikolojik olarak rahatsız ediyorlar. Baskı çok yüksek sosyal medyada. Ama karşılığı yok.

"ERDOĞAN SOLCU OLSA HEYKELİ DİKİLİRDİ"

Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi. Eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç işadamı, sanatçı, milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı'na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım bu işi kim diktatör?

"BU DÖNEKLİK DEĞİL, FİKİR DEĞİŞİMİ"

Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı'nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Keyif alıyorsam benim hayatına karışmasına müsaade etmem. 44 yaşındayım. Aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, öleceğim Türk olarak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanının elini sıkmak benim için bir kazanç
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN