propagandasına böyle alet oldu

medyasından büyük sorumsuzluk. ’da yı rehin alan üyelerinin propaganda amaçlı olarak basına servis ettikleri fotoğraf nda boy boy yer aldı. Sabah, Takvim, Ahaber, Aktüel, Star, Yeni Şafak, Haber7 ve Yeniakit gibi haber siteleri taşeron örgütün bu kirli propagandasına alet olmayarak ilkeli bir gazetecilik duruşu sergiledi.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 18:44 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 22:56
Doğan medyası DHKP-C propagandasına böyle alet oldu
medyası büyük sorumsuzluk örneğine imza attı. 'da yı rehin alan militanlarının propaganda amaçlı olarak basına servis ettikleri fotoğraf nda boy boy yer aldı. Sabah, Takvim, Ahaber, Aktüel, Star, Yenişafak, Haber7 ve Yeniakit gibi haber siteleri taşeron örgütün bu kirli propagandasına alet olmayarak ilkeli bir gazetecilik örneği gösterdi.

DHKP-C'YE TOZ KONDURMAYIP İKTİDARA SALDIRDILAR!

Savcı rehin alınmış görüntülerini defalarca internet sitesinin manşetinden veren Hürriyet gazetesi, sosyal medyada okurun tepkisi ile karşılaştı. Hürriyet medyasının yazarları ise DHKP-C terör örgütüne toz kondurmazken, Çağlayan'daki teröristlerin rehine eyleminden iktidarı sorumlu tuttu. Yıllardır mezhep çatışması üzerinden ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışan taşeron örgüt DHKP-C'nin propagandasını yapan Doğan medyası çalışanları rehine krizini bile iktidarı yıpratmak için kullanmaktan çekinmedi.

TEPKİLERE RAĞMEN YAYINLAMAYA DEVAM EDİYORLAR

Paralel örgütün de desteğini alan bu girişim gün boyunca sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun şekilde eleştirildi. Tüm eleştirilere rağmen Doğan medyasının gazete ve televizyonlarında, örgüt tarafından propaganda amaçlı olarak servis edilen görüntüler yayınlanmaya devam edildi.

MEHMET SELİM KİRAZ ŞEHİT OLDU

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, başına 3 vücuduna 2 kurşun sıkılan ve yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Kiraz'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Adalet Sarayı'nın 6. katındaki odasında DHKP-C'li iki terörist tarafından rehin alınan Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağrı yaralı olarak ameliyata alınmıştı. 3'ü başına olmak üzere vücuduna 5 kurşun alan Savcı Kiraz'ın kaldırıldığı Şişli'deki Florence Nightingale hastanesinde şehit olduğu öğrenildi.

Kiraz'ın hayatını kaybettiğini Dışişlier Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Twitter hesabından duyurdu

Mirgün Cabas teröristlere sahip çıktı


Kanlı örgüt DHKP-C

Yaralı savcının hastaneye getirilme anı

Selami Altınok: Savcı ağır yaralı

Operasyondan ilk görüntüler!BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan medyası DHKP-C propagandasına böyle alet oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN