Paralelden gençlere ‘üç nokta‘ kıskacı

öğrencileri dindar geçinen nın kirli oyununu deşifre etti. Örgüt kontrolündeki öğrencilere son 5 yıldır polis okullarında ‘Amerikan ajanı var’ diye mescitte namaz kılmayı yasaklamış. Yerine “Üç nokta namazı” kılmaları talimatı vermiş.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 02:28 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 05:19
Paralelden gençlere ‘üç nokta‘ kıskacı
17 ve 25 Aralık'ta hükümete darbe planlayan nın Türkiye üzerinde oynadığı tüm oyunlar bir bir deşifre oluyor. Özellikle emniyet teşkilatının her noktasına sızan paralel yapının, polis kolejlerinden itibaren gençleri nasıl bir kıskacın ve kirli oyunun içerisine çekmek istediği artık ortaya çıktı. Paralel yapı soruşturmasını yürüten polis birimlerine tanık olarak ifade veren genç polis adayları paralel yapının polis kolejlerinde neler yaptığını bir bir anlattı. 17 ve 25 Aralık operasyonları öncesinde polis kolejlerini kendi kontrolünde tutan paralel örgüt son 5 yıldır kendilerine bağlı öğrencilerin mescitlerde namaz kılmasını yasaklamış.DEŞİFRE OLDUN BİZDEN DEĞİLSİN!


Mescite inerek namaz kılmak isteyen öğrencilere "Mescit'te Amerikan ajanları var" diyerek yasak konulmuş. Gözlerle "Üç nokta namazı" kılmaları talimatını vermiş. Mescit'te namaz kılan öğrenciler ise "Siz artık deşifre oldunuz. Bizden değilsiniz" diyerek dışlanmış. Paralel yapının buradaki asıl hedefi kendisine bağlı polis adaylarını saklamaktı.MUMSEMA (ÜÇ NOKTA) NAMAZI NEDİR?

Hastalık halinde ayakta namaz kılamayan bir kişinin oturarak gözleriyle kıldığı namaz anlamına gelir. Rükû veya secde etmeye gücü yetmeyen kimse ima ile namazı kılabiliyor. Namazda rükû ve secde yerine başla işaret ediliyor.

Kaynak. Akşam
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralelden gençlere ‘üç nokta‘ kıskacı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN