Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan çarpıcı saldırı açıklaması

Recep Tayyip ziyaretinde 'te basın toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 1.4.2015 13:25 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 15:45
Erdoğan'dan çarpıcı saldırı açıklaması

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Merhum Savcı Mehmet Berk'in ailesine bu akşam taziye ziyaretinde bulunacağım.

Demokrasi bu tür saldırılara pes edecek kadar basit bir sistem değildir. Demokrasiye inanların da bu tür teröristlerin karşısında hep birlikte durmaları şarttır diye inanıyorum.

AK PARTİ BİNASINA SİLAHLI BASKIN

AK Parti'nin Kartal İlçe teşkilatına bu terör örgütünün yaptığı saldırıyı da çözüm sürecine yönelik tavır olarak görüyorum. Demokrasiye inanmayanların tavrı olarak görüyorum. Demokrasi bu tür saldırılarla pes edecek kadar basit değil.

- Her an endişe ile yaşarsınız, buna karşı her tedbiri alırsınız. Bizler yöneticiler olarak bu konuda dikkat etmek zorundayız. Bu malum terör örgütü ülkemiz içinde yeni değil. Terör örgütünün bu ülkedeki alçaklığı ve bunu üzerinden siyasi çıkar sağlamak isteyenler. Ne zaman böyle günlerde birlik olmayı öğreneceksiniz. Ve bunların değerlendirmesini yapacağız.

FOTOĞRAFLARI YAYINLAYANLAR NEYİ HEDEFLİYOR?

O fotoğrafları gün boyu yayınlayanlar neyi hedefliyorsunuz? Terör örgütüne hizmet ettiğinizi görmüyor musunuz. Tabi ülkeme döndüğümde bunlarla ilgili daha farklı açıklamalarımız olacak.

Bakıyorum bazı medya kuruluşları orada olan biten her şeyi yayınlama peşinde. Bu görüntüleri yayınlayarak ne kazanacaksınız.

Türkiye'ye döndükten sonra bir dar kapsamlı zirvede ele almak suretiyle değerlendirmesini yapacağız.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan çarpıcı saldırı açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN