Hiçbiri olacak parti bulamadı

Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:00 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 16:23
Hiçbiri aday olacak parti bulamadı

17 Aralık polis-yargı darbesinden sonra gerçek yüzü ortaya çıkan, beddua görüntülerinin yayınlanmasıyla halkın gözünden düşen Paralel Suç Örgütü siyasette de yalnız bırakıldı. ya yakınlığı ile bilinen ünlü polisler, İdris Bal gibi milletvekilleri, gibi futbolcular olacak parti bile bulamadı. olan Paralel yapı üyelerinin şimdiden çok komik oylar alarak rezil olacakları konuşuluyor.

AK Parti'ye ve muhalefete sızma girişimleri hüsranla sonuçlanan Paralel Suç Örgütü iyice çöktü. 17 Aralık polis-yargı darbesinden sonra gerçek yüzü ortaya çıkan, beddua görüntülerinin yayınlanmasıyla halkın gözünden düşen Paralel Suç Örgütü siyasette de yalnız bırakıldı. ya yakınlığı ile bilinen ünlü polisler, İdris Bal gibi milletvekilleri, gibi futbolcular olacak parti bile bulamadı. olan Paralel yapı üyelerinin şimdiden çok komik oylar alarak rezil olacakları konuşuluyor. AK Parti seçmeninin verdiği oyu Paralel yapının oyu zanneden bu isimlerin AK Parti seçmeninin desteği olmadan kaç oy alacakları şimdiden merak ediliyor.

İL İL MHP ADAYLARI- TIKLAYIN

İL İL AK PARTİ ADAYLARI- TIKLAYIN

İL İL CHP ADAYLARI- TIKLAYIN

İL İL HDP ADAYLARI- TIKLAYIN

YILMAZER 1. BÖLGE'DE

Paralel yapı operasyonu kapsamında tutuklanan İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü Nazmi Ardıç Ankara 1. Bölge'den aday.
İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Büro Amiri olan Başkomiser Mehmet Akif Üner de İstanbul 2. Bölge'den bağımsız vekil adaylığını açıkladı.

Eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer de İstanbul 1. Bölge'den bağımsız milletvekilliği başvurusu yaptı. İstanbul Mali Şube eski Müdürü Yakub Saygılı da İstanbul 2. Bölge'den vekil adaylığını açıkladı.

Avukat Murat Erdoğan müvekkili Saygılı'nın adaylığını Twitter'dan "Müvekkilim tam bağımsız Türkiye için İstanbul 2. Bölge bağımsız milletvekili adayıdır" ifadeleriyle duyurdu.

Yurt Atayün Ankara 2. Bölge'den bağımsız milletvekilliği adaylığı için müracaat etti.

HAKAN ŞÜKÜR 3. BÖLGE'DEN


17 Aralık Darbe operasyonundan sonra AK Parti'den istifa eden ve bağımsız Milletvekili olan Hakan Şükür İstanbul 3. Bölge'den bağımsız milletvekili adayı oldu. Mecliste tablette maç izlemekten başka hiçbir şey yapmayan Hakan Şükür'ün bağımsız adaylığı "hangi yüzle tekrar milletvekili olmak istiyorsun" yorumlarına yolaçtı.

AK Parti'ye sızma girişimleri deşifre olan ve muhalefetten yüz bulamayan Paralelcilerin siyasette karşılıklarının ne olduğu bağımsız adaylıkları ile şimdi daha iyi anlaşılacak. Herkes 7 Haziran sonuçlarını merakla bekliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hiçbiri aday olacak parti bulamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN