Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk ler o illerde, iptal!

15 Nisan’da vekil adaylarını tanıtacak AK Parti, Yeni Türkiye yolunda ‘kurtuluş’ mesajını sembol kentler ve 'tan verecek.

Giriş Tarihi: 12.4.2015 17:51
İlk mitingler o illerde, Hakkari iptal!

Seçimlere katılacak siyasi partiler aday listelerini YSK'ya teslim etti. 14 Nisan'da listelerin kesinleşmesinin ardından meydanlar hareketlenecek. AK Parti, 15 Nisan'da aday tanıtım şöleninin ardından seçim beyannamesini açıklayıp, lere başlayacak.

17-25 Aralık darbe girişimini Türkiye'ye yönelik topyekün bir saldırı olarak değerlendiren AK Parti, seçim mitinglerine kurtuluş mücadelesinin ilk adımlarının atıldığı ve 'tan başlayacak.


HAKKARİ MİTİNGİ İPTAL

, daha önce yaptığı açıklamada ilk mitinginin 'de olacağını duyurmuştu. Ancak yapılan istişare neticesinde Türkiye'nin içinden geçtiği süreç dikkate alınarak ilk mitinglerin Erzurum ve Sivas'ta yapılması kararlaştırıldı. Davutoğlu, 25 Nisan'da Milli Mücadele'nin ilk adımlarının atıldığı Erzurum ve Sivas'ta halka hitap edecek. Günlük iki ilde düzenlenecek mitinglerde halkla buluşacak Davutoğlu, son mitingini kendi memleketi Konya'da yapacak; 30 büyükşehrin tamamında konuşacak.


TANITIM 15 NİSAN'DA

AK Parti, 15 Nisan'da Ankara'da görkemli bir aday tanıtım şöleni düzenleyecek. Başbakan Davutoğlu günlerdir üzerinde çalıştığı ve 'Başkanlık Sistemi' başta olmak üzere bir bölümünü kendisi kaleme aldığı seçim beyannamesini aynı gün açıklayacak. AK Parti'nin beyannamesinde hem icraatlar anlatılacak hem de yeni projeler yer alacak. Aday tanıtım şöleninden sonra adaylar seçim bölgelerinde çalışmalarına hız verecek.

Kaynak : Yasemin Asan - Yeni Şafak
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk mitingler o illerde, Hakkari iptal!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN