Türkiye'nin en iyi haber sitesi

pişkinlikte kendisini aştı

Giriş Tarihi: 18.4.2015 14:19 Güncelleme Tarihi: 18.4.2015 14:58
Ertuğrul Özkök pişkinlikte kendisini aştı

, Cumhuriyet'ten Murat Sabuncu'nun sorularını yanıtladı. ’nın Türkiye’yi terk etmesine neden olan “Vay Şerefsiz” manşetinin arkasında olduğunu söyleyen Özkök, Ahmet Kaya’nın “şerefsiz” kelimesini çok sevdiğini iddia ederek pişkinlikte kendini aştı!

Ertuğrul Özkök, Cumhuriyet'ten Murat Sabuncu'nun sorularını yanıtladı. Ahmet Kaya'nın Türkiye'yi terk etmesine neden olan "Vay Şerefsiz" manşetinin arkasında olduğunu söyleyen Özkök, 'nın "şerefsiz" kelimesini çok sevdiğini iddia ederek pişkinlikte kendini aştı!

Özkök, Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde Ahmet Kaya'yı hedef alan ve tepkiye yol açan "Vay şerefsiz" manşetine ilişkin olarak, "Vay şerefsiz"i bugün olsa atmazdım. Ne derdim biliyor musun, yine atardım o manşeti, 'Olmadı be iki gözüm' derdim" ifadesini kullandı.

"Ahmet Kaya'nın en sevdiği kelimedir şerefsiz, bakın şarkılarına ya" diyen Özkök, "Kayınbiraderi geçen gün bir dergide yazdı, "vay şerefsiz" demiş bir şoför buna Ahmet Kaya için; bu arkada gidiyormuş, şoför de şarkısını çalıyormuş, "Vay şerefsiz ya, ne güzel şarkı yapmış" falan demiş" diye konuştu.

İŞTE HÜRRİYET'İN O MANŞETİ!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Özkök pişkinlikte kendisini aştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN