Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'136 kişi gözaltına alındı'

Giriş Tarihi: 1.5.2015 15:14 Güncelleme Tarihi: 1.5.2015 15:19
'136 kişi gözaltına alındı'

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul genelinde yaşanan gerginliklerinde yaklaşık 136 göstericinin gözaltına alındığını açıkladı.

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Taksim İstiklal Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Altınok, herhangi bir problemin yaşanmadığını belirterek, "Sıkıntı, problem yok. Kaza bela yok. Aldığımız tedbirler iyi. Ne emekçilerin ne personelin burnu kanamadan bayram olması gereken bu güzelliği bayram gibi yaşamak adına gayret etmek lazım. İstanbul haklı da alınan tedbirlere uydu. Memleket hepimizin memleketi. İnsanlar hepimizin insanı. Nasıl düşünürsek düşünelim bu memleketin insanıyız. Kaza bela olmadan kimsenin canı yanmadan bu işi kendi tedbirlerimiz açısından tamamlamak istiyoruz" dedi.

Selami Altınok gerginliklerinde İstanbul genelinde 136 şahsın gözaltına alındığını belirterek, "En son bana 136 civarında gözaltı sayısı verdiler. Yasadan sonra daha dikkatli bu faaliyetlerde bulunan insanlarımız. Hukuk ne emrediyorsa o şekilde yetkiyi kullanıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'136 kişi gözaltına alındı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN