Siirt'te dikkat çeken Erdoğan pankartı

Bir dizi ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Siirt'e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tüm hazırlıklar tamamlandı. Şehirde asılan “Siirt sana inanıyor" ve "Ne aldanan oldun ne aldatan, seni seviyoruz vesselam" pankartları dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 4.5.2015 13:35 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 13:37
Siirt'te dikkat çeken Erdoğan pankartı
Haftasonu Batman ve Diyarbakır'ı ziyaret ederek miting ve açılışlar gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölge turuna bugün Siirt ve Mardin ile devam edecek. Saat 12.00'da Siirt Havaalanı'na inmesi beklenen Erdoğan için kentte hummalı bir çalışma yürütüldü. Kentte, havaalanından mitingin yapılacağı Cumhuriyet Meydanı'na kadar tüm yolların temizlendi. Bayraklarla donatılan caddelere, üzerinde "Sözün bittiği yerdeyiz uzun adam, seninleyiz, hep seninle olacağız", "Ne aldanan oldun ne aldatan, seni seviyoruz vesselam", "Siirt sana inanıyor" yazılı pankartlar asıldı.

Erdoğan'ın, kente gelişi nedeniyle güvenlik önlemleri de üst seviyeye çıkarıldı. Çevre illerde takviye polislerin getirildiği kentte, havaalanından Cumhuriyet Meydanı'na kadar çeşitli aralıklarla ekipler yerleştirildi. Mitingin yapılacağı alanın çevresinde de geniş güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşlar saat 11.15'e kadar alana alınmadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siirt'te dikkat çeken Erdoğan pankartı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN