Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet’in patronu böyle mağdur ilan edildi!

Giriş Tarihi: 5.5.2015 09:32 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 11:56
Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet’in patronu böyle mağdur ilan edildi!

nun sponsor olduğu “ özgürlüğü yok” i büyük tepki topladı. Türkiye’deki nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet’in patronu ’ın mağdur rolü oynadığı belgeselde Paralel örgütün mağdur ettiği, iftira attığı, kumpas kurduğu, cezaevine gönderdiği, işten çıkardığı tek bir gazeteciye yer verilmemesi dikkat çekiyor.

Çözüm sürecini sabote etmeye çalışan ve Paralel Suç Örgütü'ne tam destek veren 'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı Bağımsız Gazetecilik Platformu P24'ün koordinesinde çekilen "Persona Non Grata" adlıde önemli ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

SPONSOR İSVEÇ KONSOLOSLUĞU

Cumhurbaşkanı ve Başbakan başta olmak üzere yazarak ve çizerek etmedik hakaret bırakmayan çevreler, her fırsatta Türkiye'de özgürlüğü yok demeye devam ediyor. Son olarak "Persona Non Grata" belgeselinde yine Batılılardan aldıkları maddi yardımlarla lobi faaliyetlerine devam ettiler. Söz konusu belgeselin sponsorluğunu üstlendi.

PARALEL ÖRGÜTÜN MAĞDUR ETTİĞİ GAZETECİLER NEDEN YOK?

Belgeselde Paralel Suç Örgütü medyasının mağdur ettiği, iftira attığı, kumpas kurduğu, cezaevine gönderdiği le röportaj yapılmaması dikkat çekiyor. Tamamen tek taraflı olarak hazırlanmış belgeselin Türkiye'ye tanımayan yabancı izleyicileri Türkiye aleyhinde kışkırtmak amacıyla hazırlandığı dikkatlerden kaçmıyor.

DA MAĞDUR İLAN EDİLMİŞ!

Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet'in patronu Aydın Doğan'ın yıllarca nasıl medyayı tekeline almaya çalıştığından, farklı seslere medyasını nasıl kapattığından, işten çıkardığı gazetecilerden tek kelime bahsedilmiyor. Belgeselin başından sonuna kadar Aydın Doğan'ın medya mağduru olarak gösterilmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

VİLLALARDAN ÇIKIP LÜKS JEEPLERİNE BİNDİLER, İŞSİZ KALIYORUZ DEDİLER!

Türkiye'de yaşayan insanları gerek siysi düşünceleri gerekse yaşam tarzları ile sürekli eleştiren malum isimler; Can Dündar, Hasan Cemal, Bekir Coşkun, Fatih Altaylı, Derya Sazak, gibi gazeteciler villalarından çıkıp lüks jeeplerine binerek işsizlikten, eşitsilikten dem vurdular. Kendi yaşantıları ile söyledikleri arasında büyük tezatlık olduğu görülen isimlere sosyal medyada büyük tepki yağdı.

AHMET ŞIK'TAN "EŞİT DEĞİLİZ" TEPKİSİ

Cumhuriyet gazetesi muhabiri , kendisinin de konuştuğu belgeselde kendisiyle birlikte yer alan Aydın Doğan, Derya Sazak, Fatih Altaylı gibi isimlerin de gazetecilerin işsiz kalmasında payı olan isimler olduğunu belirterek "Eşit değiliz" dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefret suçlarının amiral gemisi Hürriyet’in patronu böyle mağdur ilan edildi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN