Türkiye'nin en iyi haber sitesi

engelli gence cevabı mitinge damgasını vurdu

Bingöl mitinginde vatandaşlara hitap etti. Kendisine sevgi gösterisinde bulunan engelli bir gence işaret diliyle cevap veren Davutoğlu "seni seviyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 7.5.2015 14:50 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 17:15
Davutoğlu engelli gence cevabı mitinge damgasını vurdu

Bingöl mitinginde vatandaşlara hitap etti. Davutoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle;


BİNGÖLLÜLER BİR SES VERİN

AK Parti davasını bütün milletimiz alır, ama en doğrusunu da Bingöllüler anlar. Biz buraya gelirken sadece 7 Haziran'ı konuşmaya gelmedik. Buraya sizinle kıyamete kadar sürecek kardeşliği konuşmaya geldik. Demokrasiyi, özgürlüğü konuşmaya geldik. Biz buraya nasıl Hatice bacımızın acısını konuşmaya geldiysek, Diyarbakır'da evladı dağa çıkarılmış anneleri de konuşmaya geldik. Bizler bu anne yüreklerine ateş düşmesin diye çalışıyoruz. Bingöllüler bir ses verin, bütün anneler adına bir ses verin. Annelerin acısını dindirmeye kararlı mıyız?

ENGELLİ GENCE İŞARET DİLİYLE CEVAP VERDİ

Kendisine işaret diliyle sevgisini dile getiren Bingöllü gence, Başbakan Ahmet Davutoğlu, yine aynı şekilde işaret diliyle cevap verdi. Davutoğlu, yaptığı işaret diliyle "Seni seviyorum" dedi.

O KATİLLERİ İSTEDİĞİNİZ KADA YUHALAYIN

6-7 Ekim olaylarını biliyorsunuz. Yasin Börü'nün katillerini de. Ben liderleri yuhalatmıyorum ama, siz buradan o gencecik çocukları katleden vahşileri, istediğiniz kadar yuhalayabilirsiniz.

SİZE VEFA BORÇLUYUZ

Bingöl, özgürlüklerin şehridir. 1982 anayasasına hayır diyen şehir. Bingöl, size vefa borçluyuz. Bizim anayasa değişikliği referandumumuza en çok Evet diyen de Bingöl oldu. Şimdi bu bölücü örgüt çerçevesinde yapılan baskılara karşı dimdik duracak mısınız? Bakınız, Siirt valimizle görüşen bir muhtarımızı şehit ettiler. Ama biz yine de suhuletle seçimlere gideceğiz.

CHP tek parti dönemini aratacak şekilde İmam Hatip ve Diyanet'le uğraşıyor. Diyaneti kapatma emrini, uluslararası odaklardan alıyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu engelli gence cevabı mitinge damgasını vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN