CHP'li belediye ağaçları katletti Çarşıdan ses yok

Giriş Tarihi: 8.5.2015
CHP'li belediye ağaçları katletti Çarşıdan ses yok

İstanbul'da, CHP'li Beşiktaş Belediyesi'nin, Abbasağa Parkı girişindeki spor aletlerini sökerek yerine kafe yapılması için çalışma başlattı. Beşiktaş'ın 'doğa sever' taraftar grubunun sessiz kalması tepkilere neden oldu.

CHP'li Beşiktaş Belediyesi , Abbasağa Parkı girişindeki spor aletlerini sökerek yerine kafe yapılması için ağaçları kesti. Beşiktaşlı vatandaşlar CHP'li belediyenin yaptığı doğa katliamına tepki gösterdi.

Doğayı ve ağaçları koruma bahanesiyle hükümeti yıkmayı planlayarak yapılan "gezi eylemleri"nin en büyük destekçisi Beşiktaş'ın sembolü Çarşı grubundan hiçbir tepki gelmemesi dikkat çekti.

MAHALLE SAKİNLERİ TEKİ GÖSTERDİ

İstanbul'da, CHP'li Beşiktaş Belediyesi'nin, Abbasağa Parkı girişindeki spor aletlerini sökerek yerine kafe yapılması için çalışma başlatması vatandaşların tepkisine neden oldu. Parkta toplanan mahalle sakinlerinin engellemesi üzerine çalışmalarına son veren işçiler, iş makinasını bırakarak Abbasağa'dan ayrıldılar. Spor aletlerinin bulunduğu bir yere kafe yapılmasına izin vermeyeceklerini belirten vatandaşlar, "Böyle bir şey yapılırsa betonlaşma başlayacak. Yeşil alan yok olup gidecek. Bunu kesinlikle istemiyoruz" dediler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li belediye ağaçları katletti Çarşıdan ses yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN