Türkiye'nin en iyi haber sitesi

bunu ihanet olduğunu bilmiyor mu?

Türkmenlere insani yardım götüren nı durduran ve bunu uluslararası bir karalama kampanyası için kullanmayı planlayan Paralel örgüte geçtiğimiz hafta büyük bir operasyon yapıldı. Uluslararası bir ihanetle suçlanan Paralel savcı, polis ve askeri personele en büyük destek Aydın Dogan medyasından geldi. Star yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında Mit Tırlarının durdurulmasını ihanet olduğunu ve bu örgüte destek vermenin ihanete destek vermek anlamına geleceğini ve medyasına hatırlattı.

Giriş Tarihi: 9.5.2015 11:39 Güncelleme Tarihi: 9.5.2015 11:45
Aydın Doğan bunu ihanet olduğunu bilmiyor mu?

İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN BUGÜNKÜ YAZISINDAN ÖNEMLİ BÖLÜMLER:

FETULLAHÇI TERÖR ŞEBEKESİ ULUSLARARASI KARA PROPAGANDANIN YERLİ TAŞERONU
1 Ocak ve 14 Ocak 2014 tarihinde nın Fethullahçı terör örgütü unsurları tarafından durdurulması çok büyük bir ihanettir. Resmi mahkeme kararıyla ismi FETÖ olan bu terörist çetenin böyle bir ihanet yapmasının ana sebebi Türkiye'yi teröre yardım eden bir ülke gibi gösterip Uluslararası Ceza Mahkemleri'nde yargılatmak. El-Kaide ve DAEŞ'e Türkiye açık açık destek oluyor başlıklı uluslararası kara propagandanın yerli taşeronu Fethullahçı terör şebekesidir.
FETÖ DOĞRUDAN TÜRKİYE'YE SALDIRIYOR
Fethullahçı terörün ilk hedefi Erdoğan'ı içeri atmak ve AK Parti'yi bölmekti. Erdoğan dimdik durunca ve Türk devletinin tüm unsurları da Erdoğan'ın yanında olunca FETÖ doğrudan Türkiye Cumhuriyeti'ne saldırmaya girişti. MİT tırları durdurulduğunda biz bunun Türkiye'yi dünya çapında zor durumda bırakmak için yapılan bir iş olduğunu hep söylüyorduk.
AMAÇ TÜRKİYE'Yİ ULUSLARARASI MAHKEMELERDE YARGILATMAKTI!
Nitekim dün şu an hapiste olan paralelci Albay Çokay'ın kendisi gibi paralel örgüt üyesi olan avukatı açıkça ve utanmadan şöyle dedi: " Kim suç işlemiş? TIR olayı, Lahey'e gidecek. Türkiye'nin terör örgütlerine silah sağlama suçundan uluslararası mahkemelerde yargılanacağını haykırıyorum."
BU SÖZLER AÇIKÇA İHANET İTİRAFIDIR
Bu sözler resmen vatana ihanettir. Açıkça ihanet itirafıdır... Paralel avukatın itiraf ettiği üzere Fethullahçı Terör Örgütü'nün hedefi Türkiye'dir. Kendini mehdi zanneden Pensilvanya'daki teröristbaşına tapan bu militanlar Türkiye'den nefret ediyorlar. HSYK'nın cesur müfettişlerini ve tutuklama kararı veren hakimleri alkışlıyorum. Makul Şüphe Yasası vatan haini Fethullahçılara karşı daha aktif uygulanmalıdır. Bu yapı Türk devletine boyun eğdirmek istiyor. Türkiye'yi yabancı istihbarat örgütlerinin elinde oyuncak ve onların payandası bir ülke haline getirmek istedi Fethullahçılar. Hala medyaları üzerinden bu kara propagandalarını devam ettirmek istiyorlar.
İÇİNDE NE OLURSA OLSUN O TIRLARI DURDURAMAZSINIZ
Türkiye Cumhuriyeti Devleti Esad'ı devirmek amacıyla Suriye'ye tırlarla atom bombası bile gönderse hiç kimse o kozmik tırları durduramaz. Bunun adı vatana ihanettir. Hiçbir örgüt veya güç odağı Türk devletinin kozmik sırlarını ortalığa dökemez. CIA'nın Meksika'ya giden kozmik tırlarını Amerikalı savcılar durdurmaya kalksa o an hepsi öldürülürdü ve bu olayı da hiçbir büyük medya kuruluşu yazmazdı ABD'de. Aksini biri çıksın iddia etsin. İşte Baltimore kalkışmasında tüm anaakım medya Amerikan devletinin yanında hizaya durdu. Söz konusu devletin güvenliği olunca ABD'de Cumhuriyetçi ve Demokrat kalmaz. Tüm anaakım medya tek yürek olur. Olmak zorundadır...
CNN HER ZAMAN ABD'NİN ÇIKARLARINI SAVUNUR
Mesela ABD'li herhangi biri devletinin Irak işgal politikasına itiraz edebilir. Ama hiçbir devlet görevlisi, savcı, hakim, gazeteci, asker kalkıp da ABD'nin Irak işgal planlarını çalıp deşifre edemez. Pentagon'un mahrem bilgilerini kozmik odalardan çalıp yayınlayamaz. Böyle bir şey yaparsa neyle karşılaşacağının çok örneği vardır. İşkence gören ve 35 yıl hapse mahkum edilen vatan haini asker Bradley Maning bile başlı başına çarpıcı bir örnektir. Manning'e yapılan işkence demokrat Obama'ya sorulduğunda Obama bu işkenceyi bile savunmuştu. Çünkü devletin güvenliği sözkonusuydu. ABD'nin CNN'i de her kritik konuda devlet çıkarlarının yanında durur...
AYDIN DOĞAN'A HATIRLATMA: MİLYARLARCA DOLAR KAZANIP BU TOPRAKLARA İHANET EDEMEZSİNİZ!
Peki ya devletin çıkarları konularında bizdeki CNN'nin patronu ne yapıyor? Aydın Bey anaakım medya organlarına sahip olup MİT tırları gibi kozmik konularda en problemli patron konumunu sürdürüyor. Doğan'ın medyası AK Parti'ye istediği gibi muhalefet edebilir ama Türk devletinin Fethullahçı terör örgütüyle mücadelesine engel çıkartmaya çalışan bozguncu yayınlarına son vermek zorundadır. MİT tırlarına bu operasyonu yapan vatan hainlerini savunan mahiyette onlarca yazı yayınlandı Hürriyet'te. Aydın Bey ne zaman bunlara son vereceksin? Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir'de olduğunu ve orada bazı isimlerle devletin çıkarları için bazı kritik görüşmeler yapacağını sana hatırlatmak isterim. Belki senin de kulağın çınlayabilir bugün Aydın Bey. Hani senin Erman Ilıcak'la deniz kenarına tabiatı katleden dev beton gökdelen dikmeyi tasarladığın İzmir şehrimizde bugün Cumhurbaşkanımız. Hani Anıtlar Kurulunu bağladığınızı sandığın ve Samsonite bavulların geldiği gittiği İzmir bu. Sen anladın onu. Yani Aydın Doğan hem bu topraklardan milyar dolarlar kazanıp hem de bu topraklara ihanet edemezsin. Buna Türk devleti izin vermez. Haberin olsun...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Doğan bunu ihanet olduğunu bilmiyor mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN