Türkiye'nin en iyi haber sitesi

operasyonu yapmaya çalışırken rezil oldu

Aylardır Türkiye’yi hükümetine hazırlamak için bir kamuoyu algısını yönetmeye çalışan Gazetesi, son operasyonunda rezil oldu. “İngilizler yine koalisyon dedi” başlığını atan Hürriyet, Muhafazakar Parti’nin tek başına hükümeti kurması ile ile büyük bir şok yaşadı.

Giriş Tarihi: 9.5.2015 09:41 Güncelleme Tarihi: 9.5.2015 10:14
Hürriyet koalisyon operasyonu yapmaya çalışırken rezil oldu
medya, Aydın Doğan medyası ittifakı aylardır Türkiye'yi bir hükümeti fikrine alıştırmaya çalışıyor. Toplumu koalisyon bataklığına sürüklemek için çeşitli algı operasyonları yürüten Doğan medyası son operasyonunda dünyaya rezil oldu.

İNGİLTERE'DE KOALİSYON HÜKÜMETİ KURULACAĞINI AÇIKLADI

"İngilizler yine koalisyon dedi" başlığını atan Hürriyet, Muhafazakar Parti'nin tek başına hükümeti kurması ile ile büyük bir şok yaşadı.

KRALİÇE MUHAFAZAKAR PARTİ'YE TEK BAŞINA HÜKÜMET KURMA YETKİSİ VERDİ

İngiltere'de dün yapılan den 326 milletvekili çıkararak tek başına iktidar için gerekli çoğunluğa ulaşan Muhafazakar Parti'nin lideri David Cameron İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'ten hükümeti kurma yetkisi aldı.

HÜRRİYET MUHALEFET LİDERLERİNİN İSTİFASINI GİZLEDİ!

Okurlarına yanıltıcı bilgi vererek İngiltere'de koalisyon hükümetinin kurulacağını açıklayan Hürriyet, seçimleri kaybeden muhalefet liderlerinin görevlerinden istifa ettiğini ise gizledi.

Seçimden yenilgiyle çıkan İşçi Partisi'nin lideri Ed Miliband, UKIP lideri Nigel Farage ve Liberal Demokratlar'ın lideri Nick Clegg ise partideki görevlerinden istifa etti.

DA PEŞİNEN KOALİSYON HÜKÜMETİNİ İLAN ETTİ

Öte yandan, taraf gazetesi de birinci sayfadan İngiltere'deki seçim için koalisyon kehanetinde bulundu. Gazete, İngiltere'nin önümüzdeki beş yıl koalisyonla yönetileceğini peşinen ilan ederek Türkiye'deki seçimler için algı çalışması yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hürriyet koalisyon operasyonu yapmaya çalışırken rezil oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN