Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Savaş çıkmadı! rezil oldu

Perşembe günü Taraf’ta yayınlanan röportajda 2 gün sonra ’ye girecek diyerek seçimlere bir ay kala ülkede ekonomik ve siyasi kaosun fitilini ateşlemeye çalışan ’e AK Parti Adıyaman Milletvekili sabah.com.tr’ye yaptığı bir açıklama ile cevap verdi.

Giriş Tarihi: 9.5.2015 15:43 Güncelleme Tarihi: 9.5.2015 15:54
Savaş çıkmadı! Gürsel Tekin rezil oldu
İŞTE O AÇIKLAMADAN BAZI BAŞLIKLAR

"GÜRSEL TEKİN TEDİRGİN Mİ OLUYOR?"

'in pek tekin olmayan işlerle uğraştığını söyleyerek sözlerine başlayan ; "Yani Gürsel Tekin, 'nin 'ye girmesini mi istiyor, Türkiye'nin Suriye'ye girmesinden tedirgin olduğu için mi bu açıklamalarda bulunuyor. Daha önce Türkiye Kobani'ye girsin diyorlardı, Gürsel Tekin gerçekten bizim Suriye'ye girmemizi istiyor!" dedi.

"2 GÜN GEÇTİ TÜRKİYE SURİYE'YE GİRMEDİ!"

Metiner, bunların işleri güçleri yalan diyerek sözlerine şöyle devam etti; "İşleri güçleri yalan, ne oldu şimdi? 2 gün geçti ve Türkiye Suriye'ye girmedi, Gürsel Tekin merak etmesin Suriye'deki yol arkadaşı Esad'ın elbet bir gün sonu gelecek ve geliyor. Esad'ın sonu geldiğinde o zaman Tekin üzülecek mi yoksa sevinecek mi bilmem ama o zulmün altındaki halk halk sevinecek".

"BU İDDİALARI PENSİLVANYA KULAĞINA ÜFLÜYOR"

Mehmet Metiner sözlerini Tekin'in yalan yanlış istihbaratı nereden aldığına dikkat çekerek sürdürdü; "Bu tür safsataları nereden duyduğunu gerçekten merak ediyorum. Muhtemelen 'daki sahte şeyhlerinin adamları bu sözleri kulaklarına üflüyor. Türkiye Suriye'ye girmedi sevin Gürsel Tekin, oradaki Baasçı arkadaşın bir süre daha halkını öldürmeye devam edecek."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Savaş çıkmadı! Gürsel Tekin rezil oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN