Türkiye'nin en iyi haber sitesi

" ömrünü mahkemelerde geçirecek"

Paralel yapıya yakınlığı ile bilinen Genel Yayın Yönetmeni 'nın son yazısı 24 TV'de yayınlanan Günün Manşeti'nde konuşuldu.

Giriş Tarihi: 11.5.2015 16:04 Güncelleme Tarihi: 11.5.2015 16:08
Ekrem Dumanlı ömrünü mahkemelerde geçirecek
24 TV Yayın Danışmanı Ersoy Dede ve Star Gazetesi Yazarı gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.

İşte programdan satır başları:

Ersoy Dede: yazısında, "Her dönemde küçük biri olur. Küçüktür ama mide bulandırır onlar. Son küçük en çapsızı ve iğrenci çıktı. Şantaj yapıyor, tehdit ediyor, tahrik ediyor. Kanun, nizam tanımayan bu zerzevatı dikkate almak gerekir mi, sanmam ama bilmekte fayda var. Sonradan görmüş ve devşirilmiş bazı küçük adamlar bir gün mutlaka adalete hesap verecek. İnanmayan kısa tarihimize bir göz atsın" demiş.

KAÇIRMAK İSTEDİĞİNİZ 75 KİŞİ HESAP VERİYOR!

Ersoy Dede: Kısa tarihe göz attığımız zaman hesap vermesi gereken kişilerin şu anda zaten hesap vermekte olduğunu görüyoruz. Şu anda sizin kaçırmaya çalıştığınız 75 kişinin adalete hesap vermekte olduklarını görüyoruz. Bu 'küçük'ten kastettiği acaba kim? Veli Küçük mü? (Gülüşmeler)

ÖYLE ÇARESİZ DURUMDALAR Kİ...

Cem Küçük: Veli Küçük değil ama bunlar öyle çaresiz durumdalar ki Veli Küçük'le ittifak da yaparlar. Dış kapının mandalı olabilecek en son kişiyi de bulsalar onunla da ittifak kurarlar. Kaldı ki Ekrem Dumanlı'nın kendisi de şu anda dış kapının mandalı durumunda.

'TEHDİT EDİYORSUN' DERKEN BİLE TEHDİT EDİYOR!

Cem Küçük: Ben kendisine şöyle bir şey söyliyeyim. Siz sınav sorularını çalan, insanlara kumpas kurup, şantaj yapan, sahte davalarla insanların hayatını karartan bir çetesiniz. Sen de bu çetenin bir üyesisin. O yüzden şimdi 'hem tehdit ve tahrik ediyor' diyorsun hem de 'hukuka hesap verecek..' diye sen beni tehdit ediyorsun. Asıl sen hesap veriyorsun.

YURTDIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI OLDUĞU İÇİN ADAMLARINI GÖNDERİYOR

Cem Küçük: Sen şu an FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) üyesisin. Mahkeme sana böyle söylüyor ve tahşiyecilere kumpas kurduğun için tutuksuz yargılanıyorsun. Yurtdışına çıkış yasağın var, hiçbir yere gidemiyorsun. O yüzden de ABD'ye kendi adamlarını gönderiyorsun. Ben ABD dönüşü kendi adamlarından bazılarını da uçakta gördüm.

EKREM DUMANLI'YI ADAM ZANNEDENLER VARDI

Cem Küçük: Ben Ekrem Dumanlı'ya kötü bir haber vereyim. Senin önüne daha çok mahkeme gelir çünkü çok kumpas kurdunuz. 'nde hayatını yakmadığınız adam kalmadı. Sizden büyük çete, örgüt ve sizden daha tehlikeli insan yok. Masum insanları içeri atan sizsiniz. Ahmet Şık, Nedim Şener ve bir çok askeri.. Bu ülkede karşınıza almadığınız adam yok o yüzden işiniz bitik. Zaten Ekrem Dumanlı ömrünü bu mahkemelerle geçirecek (Çünkü terör örgütü üyesi olmakla suçlanıyor) Şu çok yazık, bunu ve bunun gibileri adam zannedenler vardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Ekrem Dumanlı ömrünü mahkemelerde geçirecek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN