çi vakfın başkanından tehdit!

’ın “’in ve Kemalettin Özdemir’in iftira ini bana izlettirmek istedi” şeklindeki açıklamalarının ardından savcılık soruşturma başlatmıştı. Soruşturma haberinin medyada yayınlanmasının ardından Fethullah Gülen’in yanına kaçak Mustafa Yeşil, Twitter’dan 7 Haziran seçimleri sonrasına yönelik tehditler savurdu.

Giriş Tarihi: 19.5.2015 15:20 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 16:36
Kasetçi vakfın başkanından tehdit!
AHaber ve Sabah'a yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Latif Erdoğan'ın "'in ve Kemalettin Özdemir'in iftira ini bana izlettirmek istedi" şeklindeki açıklamalarının ardından savcılık soruşturma başlatmıştı.

ABD'DEN TEHDİT ETTİ: "GELDİĞİMDE İŞİNİZ BİTMİŞ OLACAK"

Soruşturma haberinin medyada yayınlanmasının ardından Fethullah Gülen'in yanına kaçak Mustafa Yeşil, Twitter'dan 7 Haziran seçimleri sonrasına yönelik tehditler savurdu. Bugün Twitter'dan yazdığı mesajlarla siyasi iktidarı ve medyayı tehdit etmeye devam eden kasetçi vakfın başkanı Mustafa Yeşil, ne zaman döneceğini açıklamazken "Geldiğimde işiniz bitmiş olacak" dedi.

İSRAİL İMAMI HARUN TOKAK İSRAİL'DEN HEDEF GÖSTERDİ

'e dava açtığı için Paralelci polisler tarafından seks kaseti çekilen Emekli Savcı Nuh Mete Yüksel'in görüntülerini Hürriyet'e sızdıran Harun Tokak ise 17 Aralık operasyonundan sonra İsrail'e kaçtığı biliniyor. İsrail imamı olarak görev yapan Harun Tokak ne zaman döneceğini açıklamazken Twitter'dan gönderdiği mesajlarla tutuklanmaktan çekindiği için gelmediğini söyledi. Latif Erdoğan'ın dün Çağlayan Adliyesi'nde tanık olarak verdiği ifadeyi de diline dolayan Harun Tokak "Bu gün bir Muhbir, savcıya hizmet yapılanmasını anlatmış sen kırk sene o yapıyı oluşturanlardan değil miydin? itirafcı mısın iftiracı mısın" diyerek hedef gösterdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kasetçi vakfın başkanından tehdit!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN