Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan servisçilere büyük müjde!

Recep Tayyip Türkiye Büyük Buluşması'nda konuştu. Erdoğan salondaki pankartlara dikkat çekti. Paralel yapı ile ilgili olan pankart salonda büyük alkış topladı. Ayrıca servisçilerin açtığı "Ver plakayı bırakalım sigarayı" pankartını gören Erdoğan müjdeyi verdi: Bırakın sigarayı alın plakayı.

Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:14 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 15:16
Erdoğan'dan servisçilere büyük müjde!

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

ve sanatkarımız milletin omurgasıdır.

Bu kardeşiniz, bu millete efendi olmayacak. Sadece hizmetkar olarak yoluna devam edecek.

Esnafımızın irfanını anlamak için ekmek teknelerinin duvarlarına asılan yazılara bakın.

İnsanı insana dost olarak gören bir medeniyetin mensuplarıyız.

BU ÜLKEDE MAZOT İÇİN KUYRUKLARDA AZ MI BEKLEDİK

Az önce burada bazı pankartlar gördüm. Bunlardan bir tanesi "ölüme gidelim dedin de mazot mu yok dedik" E haklı, haklı. Bu ülkede mazot için kuyruklarda az mı bekledik? Sadece benim esnaf kardeşim mazot için beklemedi. Benim çiftçi kardeşim de çok bekledi. Bak şu anda benim elimde bir çiftçi cüzdanı var. Çiftçiye verilmiş olan cüzdan bu. Çiftçinin üyelik varlığındaki değişiklikler diyor. Ve ne kadar mazot aldığı burada yazıyor, traktörü de fergusonmuş.

PRATİK ZEKA BU İŞTE

Burada bir şey daha gördüm. "Panik yok direksiyonda reis var. Hayırlı yolculuklar Türkiye'm" Şimdi bu da enteresan. Aramızda hocalarımız var. Hocam zekayı görüyor musun? Pratik zeka bu işte.

Bir pankart daha var. O da çok enteresan. Nedir o? "Paralel ya da dikey fark etmez. Minibüsçü esnaf ihaneti affetmez" İhanet edenlere gereken cevabı ben minibüs taksi esnafının da milletçe vereceklerine inanıyorum.

DOĞRU SÖYLEYİN, SİGARAYI BIRAKMAYA VAR MISINIZ?

Şimdi yalnız bir tane daha var. Bir pankart daha gördüm. Fakat o enteresan. Ne diyor orada da "Verin plakayı, bırakalım sigarayı" diyor. Doğru söyleyin, sigarayı bırakmaya var mısınız? Ben biliyorsunuz bu noktada Yeşilaycıyım. Ve sizden bu konuda bu sözü aldıktan sonra ben şimdi Büyükşehir Belediye Başkanı'ma diyorum ki, hadi bakalım bununla ilgili olarak adımı da siz atacaksınız. Hayırlı olsun. Sigarayı da bırakıyoruz ha.

Şimdi sigara bırakılacak ya buradan öyle şey kazanacağız ki, evde yengem de rahat edecek. Çünkü onlar pasif içici. Büyükşehir Belediye Başkanımız da tamam dedi, biz de adımı atacağız dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan servisçilere büyük müjde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN