Saadet zinciri

'nin belediye başkanı olmasından sonra, eniştesi başta olmak üzere, kendisinin ve eşi 'nin yakınlarının gayrimenkul zengini olduğu ortaya çıktı. Enişte Nurettin Şahin, İstanbul ve Malatya'da 8 taşınmaz sahibi

Giriş Tarihi: 13.7.2015
Saadet zinciri
CHP'li 'nin sadece eşi değil, yakın çevresindeki herkesin rant tezgâhının içinde olduğu anlaşıldı. Battal İlgezdi'nin belediye başkanı olmasından bu yana, SGK emeklisi enişte Nurettin Şahin ile 'nin babası, annesi ve ablasının üzerine kaydedilen gayrimenkuller göz kamaştırıyor.
Nurettin Şahin, Battal İlgezdi'nin ablasının eşi, SGK emeklisi. Nurettin Şahin, kayınbiraderi Battal İlgezdi'nin belediye başkanı olduğu 2009'dan sonra hızla zenginleşmeye başladı. Nurettin Şahin, 2010'dan bu yana, Ataşehir'de ve memleketi Malatya Arapgir'de, değeri milyonlarla ölçülen tam 8 gayrı menkul sahibi oldu.

Ataşehir CHP'nin İSKİ skandalıdır!

MALATYA'DA 6 GAYRİMENKUL...


Nurettin Şahin adına tapuda kayıtlı olan en değerli mülk, Ataşehir'deki 8 katlı bina... TEM otoyolu Ataşehir girişinin yakınındaki Işıklar Caddesi üzerinde bulunan 1900 adadaki 49 numaralı bağımsız arsa, 23 Mart 2012'de Şahin tarafından satın alındı. Becerikli enişte Nurettin Şahin'e ait arsanın üzerinde, 1 yıl kadar önce inşaat yükselmeye başladı. Planlarda, arsanın zemin üstüne 3 kat öngörülüyordu. Ancak bodrum, giriş ve üstüne, kot farkı bahanesiyle 5 kat fazladan yapıldı. Özel bir koleje astronomik bir fiyata kiralanan Küçükbakkalköy'deki binanın değeri, 50 milyon lira civarında.

Bu sorulara cevap ver İlgezdi!

Enişte Nurettin Şahin'in mal varlığı sadece bununla sınırlı değil. Battal İlgezdi'nin belediye başkanı olduğu Ataşehir'de, Nurettin Şahin'in adına bir taşınmaz daha görünüyor. Küçükbakkalköy 231 pafta, 1918 ada 2 parsel numarasıyla kayıtlı taşınmaz, 25 Aralık 2012'de Nurettin Şahin tarafından alındı. Tapu kayıtlarında, Nurettin Şahin'in, Malatya merkez Üçbağlar Mahallesi'nde 1, Arapgir ilçesine bağlı Çakırsu Mahallesi'nde de 5 gayrı menkul sahibi olduğu görülüyor. Malatya'daki gayrı menkuller de Battal İlgezdi'nin belediye başkanı olmasından sonra, biri 2012'de, diğerleri de 2015'te satın alınmış.

Ataşehir Belediyesi'nin bitmeyen skandalları!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin ikinci eşi, milletvekili Gamze İlgezdi'nin ablası Oya Şenyurt adına, Bodrum Türkbükünde 11 Ekim 2011'de kaydedilen dillere destan bir villa bulunuyor. Battal İlgezdi ve ailesinin, yazın çoğunu bu villada geçirdikleri biliniyor. İstanbul Sarıyer'de de 3 katlı villa sahibi olan Oya Şenyurt'un adına, Didim Akbük, Beykoz Görele Mahallesi ve Ataşehir Küçükbakkalköy'de de değeri milyonlarca lirayla ölçülen gayrı menkuller kayıtlı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Saadet zinciri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN