Gülen ve Doğan medyası bu habere sessiz!

Türkiye ’ya silah sevkiyatı yapan ’li vekili konuşuyor. AHaber’de yayınlanan görüntüler tüm Türkiye’yi şoke etti. Bir milletvekilinin terör örgütüne yapılan silah sevkiyatına aracılık etmesinin Gülen ve Doğan medyasında yer almaması yine kafaları karıştırdı. Seçimlerden önce HDP ve PKK propagandası yapan okyanus medyasında utanç ve sessizlik hakim!

Giriş Tarihi: 26.7.2015 13:20 Güncelleme Tarihi: 26.7.2015 13:31
Gülen ve Doğan medyası bu habere sessiz!
Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'ın silah sevkiyatına aracılık yaptığının görüntüle gündeme bomba gibi düştü. Ahaber'in görüntüleri yayınlamasının ardından bir çok internet sitesi ve haber kanalı görüntüleri yayınladı. Paral medya ve Aydın Doğan medyası isebir milletvekilinin terör eylemleri için silah sevkiyatı yapmasını görmezden gelmeyi tercih etti.PARALEL HDP'YE OY TOPLADI, 'YI SAVUNDU, TSK'YI SUÇLADI
Seçimlerden önce Paralel Suç Örgütü üyeleri kapı kapı dolaşarak HDP'ye oy toplamış, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem dumanlı kapalı kapılar ardından Diyarbakır Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile seçim stratejileri belirlemiş, bilgi ve belgeler vermişti. Haziran ayından bu yana PKK sözcüsü gibi yayın yapan FETÖ medyası Tüm Türkiye'den büyük tepki alırken Samanyoluhaber.com PKK ağzı ile "Türk ordusu sivilleri vurdu" başlığını atarak Gülen sempatizanı okurlarından bile tepki almıştı

DOĞAN MEDYASI DEMİRTAŞ'I BARIŞ GÜVERCİNİ YAPTI
Doğan medyası ise HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ı ekranlara çıkararak şarkı söyletmiş, demokrasi nutukları attırmış ve tüm Türkiye'ye bir barış güvercini gibi tanıtmıştı. Hürriyet yazarları günlerce HDP propagandası yapmış bazı yazarlar "oyum HDP'ye" kampanyası başlatmıştı. Şimdi barış sürecinin sabote edilmesi, şehit cenazelerinin yeniden gelmeye başlaması, kamu binalarına saldırıların artması, kamu görevlilerinin kaçırılmaya başlanması üzerine Doğan ve Gülen medyası üç maymunu oynamaya başladı. PKK saldırganlığını görmeden TSK'yı ve Hükümeti suçlayan Okyanus medyası, PKK'yı silah sevkiyatına aracılık eden HDP'li vekilin görüntülerini de görmezden geldi.


BU SESSİZLİK NEDEN!
Paralel medya ve Aydın Doğan medyasının seçimler öncesi parlatmaya çalıştığı HDP'ye mensup bir vekilin içinde olduğu, bu denli açık ve ortada görüntülerin olduğu bir olayı haber olarak aktarmaması dikkat çekti. Şimdi Doğan medyasının ve FETÖ medyasının haberlerine aldanarak Terör örgütünün siyasi kanadı gibi çalışan, teröre destek veren bir siyasi partiye oy veren vatandaşlar hesap soruyor: "Bu sessizlik neden"

SABAH.COM.TR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen ve Doğan medyası bu habere sessiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN