FETÖ medyasından DHKP-C’li canlı bombaya destek!

Giriş Tarihi: 29.7.2015 12:40 Güncelleme Tarihi: 29.7.2015 16:37
FETÖ medyasından DHKP-C’li canlı bombaya destek!

7 Haziran seçimleri öncesinde HDP ile birlikte hareket eden, 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK’nın kanlı eylemlerini savunmaya geçen FETÖ medyası her gün yeni bir ihanete imza atıyor. FETÖ ile birlikte hareket eden Cumhuriyet DHKP-C’li canlı bombayı böyle destekledi.

Hem DHKP-C'ye hem de PKK'ya açıkça destek veren Cumhuriyet Gazetesi, polise ateş açtıktan sonra etkisiz hale getirilen DHKP-C'li canlı bomba Günay Özarslan'ı manşetinden masum gibi gösterdi.

Polis müdahalesi nedeniyle canlı bombanın cesedinin gömülemediğini iddia eden Cumhuriyet Gazetesi, cenazenin olduğu mahallede çıkan olaylar sırasında 1 polisin şehit edilmesini de görmezden geldi. Dahası, haberde teröristin ağlayan ailesinin fotoğrafına yer vererek, "Günay'a son bakış" başlığını attı.

Terör örgütlerinin sözcülüğüne soyunan Can Dündar'ın gazetesi büyük bir skandala imza attı

HEM DHKP-C'ye hem de PKK'ya açıkça destek veren Cumhuriyet Gazetesi, polisle çatışmaya girmesinin ardından etkisiz hale getirilen canlı bomba Günay Özarslan'ın cenazesini "Günay'a son bakış" başlığıyla manşetinden duyurdu. Polis müdahalesi nedeniyle canlı bombanın cesedinin gömülemediğini iddia eden tetikçi gazete, mahallede çıkan olaylarsırasında 1 polisin şehit edilmesini de görmezden geldi. Terör örgütlerine ses çıkaramayan Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik asılsız ifadeleri tepki çekti.

Doğan medyasından ihanet gibi manşet


Güneş
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ medyasından DHKP-C’li canlı bombaya destek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN