Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Okyanus medyasının PKK aşkı

PKK'nın kanlı saldırılarını Okyanus medyası görmezden geliyor. Zaman, Taraf, Hürriyet ve Cumhuriyet, Binbaşı Kulaksız'ı katledenlerin PKK'lı olduğunu okuyucularından gizledi

Giriş Tarihi: 29.7.2015
Okyanus medyasının PKK aşkı
Muş'un Malazgirt ilçesi Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız, önceki akşam eşi ve kızının yanında PKK'lı teröristlerce hain bir pusuda katledildi. Birçok gazete saldırıyı görmezden gelirken, Paralel medya Doğan Grubu ve Cumhuriyet gazetesi ise PKK'yı korudu. Paralel medyanın başını çektiği bazı yayın organları PKK terör örgütü propagandası yapan bazı haber sitelerine erişim yasağını "Sansürde son nokta" diye manşetlerine taşırken PKK'lılar tarafından Malazgirt'te düzenlenen hain saldırıyı görmezden geldi. Taraf gazetesi, hain pusuyu yok sayarken Paralel yayın organı Zaman gazetesi ise saldırıyı düzenleyen teröristlerin PKK'lı olduğunu yazmayarak okuyucularından gizledi. Paralel Yapı son dönemde PKK ile girdiği işbirliğine teröristlerin yaptığı hain saldırıları okuyucularından saklayarak devam etti.

Dokunulmazlık şovu

TERÖRİSTLERİ KORUYORLAR

Paralel Yapı'yla işbirliği içerisinde olan Doğan Grubu gazeteleri de saldırıyı düzenleyenlerin PKK'lı olduğuna haberlerinde yer vermedi. Binbaşının silahlı saldırıya uğradığını yazan Hürriyet gazetesi, saldırıyı kimin yaptığını özellikle sakladı. Saldırıyı düzenleyenler hakkında tek kelime etmeyen gazete, hain pusuyu ise adli bir silahlı saldırıymış gibi geçiştirdi. Can Dündar'ın genel yayın yönetmenliğini yaptığı Cumhuriyet gazetesi de "Komutana çapraz eteş" sürmanşetiyle verdiği haberde saldırıyı düzenleyen PKK'lılardan hiç bahsetmeyerek teröristleri korudu.

Güvenlik Yasası'nın gerekleri yapılacak

Doğan medyasından ihanet gibi manşet

Eğer silah bırakılırsa Çözüm Süreci yürür

HDP'li Sarıyıldız'a terör fezlekesi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okyanus medyasının PKK aşkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN