Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Metiner: Bu fotoğraf 'li vekilleri rahatsız etmiyor mu?

Giriş Tarihi: 30.7.2015 15:53 Güncelleme Tarihi: 30.7.2015 16:18
Metiner: Bu fotoğraf HDP'li vekilleri rahatsız etmiyor mu?

Bülent Arınç'ın dünkü konuşmasında yaptığı çıkış, oturumu yöneten CHP Milletvekili tarafından normal karşılansa da 'li vekiller tarafından kadına hakaret olarak yorumlanmıştı. İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, PKK'lı Duran Kalkan'ın Kandil'de çekildiği iddia edilen fotoğrafları üzerinden HDP'li milletvekillerine bazı hatırlatmalarda bulundu.

İŞTE İSTANBUL MİLLETVEKİLİ MEHMET METİNER'İN 'Lİ VEKİLLERİ KIZDIRACAK O AÇIKLAMASI

BU FOTOĞRAFLARI HDP'Lİ VEKİLLERE GÖSTERMEK LAZIM

Bu fotoğraf sahte değilse şayet tam bir utanç abidesi. Bu bir sevgi gösterisi değil, başka bir şey. Dün mecliste kandan beslenen terör örgütüne arka çıkan bir HDP 'li kadın vekile saygısız çıkışından dolayı "Hanımefendi sus!" dediği için Bülent Arınç'a karşı kıyamet koparan HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'a bu fotoğrafı göstermek lazım. Onun yorumlaması daha anlamlı olur. Gerçek olup olmadığını bilmediğim bir fotoğraftan hareketle başkaca yorumlar yapmayı doğru bulmam.


YAŞLARI KÜÇÜK O KIZLAR İÇİN BİR ŞEY DEMEYECEK MİSİNİZ?

O kısmıyla ilgili konuşmam ama Pervin Buldan'a sormak isterim: Yaşları küçük bu kızlar için birşey demeyecek misiniz? Bu küçük yaştaki kızların birer ölüm makinesine dönüştürülmeleri sizi rahatsız etmiyor mu? Bir anne olarak vicdanınız elveriyor mu? "PKK bir özgürlük hareketi" diyen siz acaba PKK karşısında özgür müsünüz?

HADİ ÖZGÜRSENİZ BİR ÇİFT LAF EDİN!

Hadi özgürseniz bir çift laf ediniz de görelim? Pervin hanım siz ilke nedir biliyor olsaydınız ve sahiden kadın haklarından yana olsaydınız dün mecliste Partimizin bir kadın milletvekiline " Vır vır vır ediyorsunuz, kadınlığından utan!" diye bağırırken Arınç'a o tepkiyi koyacak yüz bulamazdınız kendinizde. Konuşmadan önce aynaya bakınız ve Kandil'deki yanlışları da eleştirme cesaretini gösteriniz.


Kaynak: Sabah.com.tr

Erdoğan'dan Pekin'de önemli açıklamalar

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metiner: Bu fotoğraf HDP'li vekilleri rahatsız etmiyor mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN