Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’nün larından(!) ağzıyla deklerasyon

Giriş Tarihi: 3.8.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 3.8.2015 12:36
FETÖ’nün Aydınlarından(!) PKK ağzıyla deklerasyon

Paralel Suç Örgütü medyası yazarları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeminli düşmanlarından oluşan 30 isim, ortak bir deklerasyon yayınlayarak ’ya tek bir kelime söylemeden Türkiye devletini eleştirdi. Kandil’in bile gerisinde bir metinle PKK’ya hiçbir tozun kondurulmadığı açıklama, PKK’yı ve ’yi aklayan bir çizgiye oturan Zaman’da manşet oldu.

7 Haziran seçimlerinde polislerden ev kadınlarına kadar kapı kapı dolaşarak 'ye oy toplayan FETÖ, seçimlerden sonra 'yı aklama operasyonuna devam ediyor. FETÖ medyasından ve sözde lardan aldığı bu güçle güvenlik kuvvetlerine yönelik saldırılarını arttıran PKK, kan dökmeye devam ediyor.

HEPSİ PARALEL HEPSİ ERDOĞAN'IN YEMİNLİ DÜŞMANI

Paralel Suç Örgütü medyası yazarları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeminli düşmanlarından oluşan 30 isim, ortak bir deklerasyon yayınlayarak PKK'ya tek bir kelime söylemeden Türkiye devletini eleştirdi. Kandil'in bile gerisinde bir metinle PKK'ya hiçbir tozun kondurulmadığı açıklama, PKK'yı ve HDP'yi aklayan bir çizgiye oturan Zaman'da manşet oldu.

KANDİL BİLE TÜRKİYE'YE BÖYLE SALDIRMADI

Kandil'in açıklamalarında bile PKK'nın yerel unsurları eleştirilirken Pensilvanya aydınlarının yayınladığı bildiride PKK'ya tek bir eleştiri bile yöneltilmiyor. PKK'ya değil Türkiye Devletine "silahı bırak" çağrısı yapan aydınlar, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni de AK Parti'nin oylarını arttırmak için PKK'ya operasyon yapmakla suçluyor. PKK şiddetinden ve şehitlerden bahsedilmeyen ortak açıklamada, "operasyonlar ve tutuklamalar dursun" çağrısı yapılıyor.

ÜLKEMİZİN SAHİP OLDUĞU ASKER SAYISI! TIKLAYIN!


PKK AĞZIYLA HAZIRLANAN BİLDİRİYE SERT TEPKİ

Son 5 yıldır Türkiye'yi yönetilemez hale getirmek için çaba sarfeden bu sözde aydınların barış bildirisi de samimi bulunmadı. 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK ile aynı çizgiye oturan FETÖ medyasının bu bildiriyi manşetten duyurması ise okurlardan tepki topladı

PKK HEDEFLERİ TAHRİP EDİLİYOR! TIKLAYIN!


ZAMAN'IN MANŞETTEN VERMESİ İSE TAM İKİYÜZLÜLÜK!

Yıllırca Kürt düşmanı diziler yayınlayan, PKK'yı ve Kürt siyasetini tahrik etmek için yayınlar yapan, binlerce Kürt siyasetçiye plastik kelepçeler takarak cezaevine gönderen, birçok faili meçhul cinayete imza atan, Fetullahçı polisler ve savcılar aracılığıyla Kürt siyasetçilere her türlü iftirayı atan, çözümü sabote etmek için özel bir çaba gösteren Fetullahçı Terör Örgütü'nün medyasında böyle bir bildirinin manşetten yayınlanması da tam bir iki yüzlülük olarak yorumlandı.

KAÇ ADET TANKIMIZ VAR? TIKLAYIN!


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün Aydınlarından(!) PKK ağzıyla deklerasyon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN