İşte ihanet medyası!

7 Haziran Genel Seçimlerinden önce ’nın siyasi uzantısı olan HDP’ye çalışarak, terör yandaşlarını ‘cici’ olarak lanse eden Medya ve Aydın sı, seçimlerden sonra da PKK’nın alçak saldırılarını aklama gayreti içine girdi. Teröriste terörist, şehide şehit diyemeyen medya organlarının, terör örgütlerine açıkça destek vermeleri; “işte ihanet medyası” şeklinde yorumlandı.

Giriş Tarihi: 21.8.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 21.8.2015 14:58
İşte ihanet medyası!
Milletin seçmiş olduğu AK Parti iktidarıyla bir türlü yıldızı barışmayan kartel medyası ve medyası, terör örgütlerine ve illegal yapılara medya desteği vererek Türkiye'de kaos ortamı oluşması için her yolu deniyor. 7 Haziran seçimlerinden önce terör örgütü 'nın siyasi uzantısı olan HDP'ye çalışan Paralel Yapı ve Aydın sı seçimlerden sonra da PKK'nın alçak saldırılarını aklama gayreti içine girdi. İhanet medyasının Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı başarılı operasyonları AK Parti'nin oyunu arttırmak için gerçekleştirdiği iftirasında bulunurken, PKK'nın bardağı taşıran kanlı saldırılarını ise görmezden gelmesi kamuoyunda tepkiyle karşılandı.

İşte teröriste terörist, şehide şehit diyemeyen terör yandaşlarından bazıları;

HÜRRİYET, ŞEHİT HABERİNİ "7 HAZİRAN"A BAĞLADI!

STAR MEDYA'YA ÇİRKİN SALDIRI TIKLAYIN!

"Türkiye Türklerindir" sloganına sahip Hürriyet gazetesi, Siirt'te hain saldırıda kaybettiğimiz 8 şehit haberini, 7 Haziran'daki seçimin ardından başlayan terör saldırılarında dün de Siirt'te 8 asker şehit oldu" şeklinde duyurdu. Oysa ilk saldırı 22 Temmuz'da gerçekleşmişti. 'ın sahibi olduğu Hürriyet'in şehit haberini bile 7 Haziran Genel Seçimlerine bağlaması "ahlaksızlık" olarak yorumlandı.

FETÖ'nün Meydan gazetesi;TERÖRÜ PARALEL YAPI İÇİN KULLANMAYA KALKTILAR

Paralel ve kartel medyası, terör örgütlerine yönelik operasyonların sona erdirilmesi için kara propaganda yapmaya başladı. Şehit cenazeleri ve saldırıları görmezden gelen Cumhuriyet Gazetesi, "Hükümet sınırdaki çatışmayı gerekçe göstererek baskı politikalarını devreye soktu. Barışkes dönemi" yazdı. Okyanus medyasının bir diğer yayın organı olan Taraf gazetesi ise "Barış yürüyüşü korkuttu", "Operasyonlar MHP oyları için" ve "Geçici Savaş Hükümeti" başlıklarıyla büyük bir algı operasyonuna imza attı.

'DE ÖLEN TERÖRİSTLERİ SİVİL GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR

Zaman gazetesiyle paralel çizgideki Samanyolu Haber de skandal bir habere imza attı. Samanyolu Haber'in Cihan Haber Ajansı'na dayandırarak verdiği internet sitesinde yapılan haberde Kandil'e yapılan hava harekatında sivillerin yaralandığı iddia edildi. Operasyonların sivilleri hedef aldığı yönünde bir algı operasyonu yapılma çabası içine girildi.

Paralel'in TSK'yı karalama çabası

BAŞARAN'A GÖRE PKK MİSİLLEME YAPMIŞ


Radikal'da çalışan Gazeteci Ezgi Başaran ise 8 şehit verdiğimiz patlamayla ilgili PKK'yı hâklı buldu! Başaran, şahsi Twitter hesabından "Siirt'teki patlamadan önce PKK kamplarına hava operasyonu düzenlediği öğrenildi" şeklinde paylaşımda bulunarak, terör örgününün 'misilleme' yaptığını ifade etmesi büyük tepki topladı.


AYŞE HÜR: SALDIRI FAİLİ MEÇHUL!


Doğan medyasından Radikal'de köşe yazarlığı yapan Ayşe Hür, Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'lı teröristlerce yola döşenen mayının patlaması sonucu 8 askerin şehit olduğu olaya ilişkin, saldırının PKK tarafından yapılmadığını savundu. Devletin resmi ajansı olan AA ve diğer ajanslar bu hain saldırının bölücü terör örgütü PKK tarafından yapıldığını açıkladı. Ancak ateist Ayşe Hür Twitter'da bu saldırıyı PKK'nın yapmadığını bunun bir faili meçhul olduğunu söyledi.

Aydın Doğan Medyası'nda kalem oynatan Cengiz Çandar, ihanet gibi açıklamalarda bulunmuştu. Çandar Radikal'de kaleme aldığı köşe yazısında 'PKK saldırmakta haklı' diyerek terör örgütünü aklamaya çalıştı.

Ayşe Hür'den skandal tweet!

CHP'Lİ ŞAHİN MENGÜ'NÜN KIZI: HDP'NİN SUÇU NE?

Yine kartel medyasına bağlı CNN Türk'te spikerlik yapan CHP'li Şahin Mengü'nün kızı Nevşin Mengü, 8 askerin PKK tarafından şehit edilmesi sonrası Periscope'tan canlı yayına girdi. Mengü, Siirt'teki hain saldırı sonucunda HDP'nin avukatlığına soyunurken yaptığı açıklamalarla "PKK'nın ne suçu var" demeye getirdi.

Mengü'den HDP'nin ne suçu var? savunması

TERÖRİSTLERİ BUZLAMIŞ, ASKERLERİMİZİ OLDUĞU GİBİ YAYINLAMIŞLARDI

Doğan Haber Ajansı, Siirt'in Şirvan ile Pervari ilçesinde PKK terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırı üzerinden terör örgütü PKK'nın tanıtımını yaptı. Ajans Dolmabahçe'deki teröristlerin yaralı yüzlerini abonelerine buzlayarak geçerken Siirt'te şehit olan askerlerin görüntülerini olduğu gibi servis etti.

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın başına silah dayanarak rehin alınması sırasında teröristlerin yayınladığı fotoğrafı Doğan Yayın Grubu Hürriyet ve tüm organlarında çarşaf çarşaf kullanmıştı. Sadece fotoğrafı yayınlamakla kalmayıp, "terörist" ifadesini kullanmak için tereddüt eden Doğan Grubu, suçlamaların ardından 'özrü kabahatinden büyük' şeklinde yorumlanacak bir açıklama yapmıştı.

İstanbul'da Vatan Caddesi'nde bulunan Emniyet Müdürlüğü'ne Nisan 2015'te saldıran teröristleri de DHA buzlayarak servis etmiş

Aydın Doğan bunu hep yapıyor!

CUMHURİYET PKK'NIN DOSTU OLDU

Her fırsatta PKK'yı 'cici' göstermeye çalışan Can Dündar yönetmenliğinde çıkan Cumhuriyet gazetesi, şehit haberini dünkü sayısından sürmanşetten verdi. Ancak haberde, saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü PKK'ya dair tek kelime yer almadı. Gazete, haberde 'uzaktan kumanda ile patlatıldı' gibi edilgen cümleler kullanarak saldırıyı düzenleyen terör örgütü PKK'yı gizledi.

Cumhuriyet PKK yaptı diyemedi!

Yeni Akit

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte ihanet medyası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN