Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir dönem Gülen’in en yakınındaki isimden sarsıcı yazı

Bir dönem ’in en yakınındaki isim olan , Gülen ile anılarını anlatmaya devam ediyor. Latif Erdoğan bugünkü yazısında Gülen için en çarpıcı soruyu sordu: “Dine ve dindarlara verdiği bunca zararı görseydi, dinde yaptığı bunca tahrifatı işitseydi acaba o dini bütün kadın bu oğlu için nasıl beddualar ederdi.”

Giriş Tarihi: 22.8.2015 10:09 Güncelleme Tarihi: 22.8.2015 10:26
Bir dönem Gülen’in en yakınındaki isimden sarsıcı yazı
İŞTE LATİF ERDOĞAN'IN O YAZISINDAN BAZI ÇARPICI BAŞLIKLAR

ANNESİ GÜLEN'E "O TABANCAYI NEDEN TAŞIYORSUN" DİYE SORAR

Bana kendisi anlatmıştı: Taşıdığı tabancayı görünce annesi sorar: Lüzum olsa bile bunu kullanacak mısın? Hayır, der. Annesi tekrar sorar: Öyle ise lüzumsuz yere onu niçin taşıyorsun? Ve sözünü şöyle bağlamıştı: Annem benden daha akıllı..

PKK, MOSSAD, CIA İLE İŞ TUTTUĞUNU ANNESİ BİLSEYDİ!

Meczuplarına silahlanın mesajı gönderdiğini güvenilir bir kaynaktan duyduğumda bu hatırayı hatırladım. Ya annesi onun bugünlerini görseydi ne derdi diye gayri ihtiyari düşündüm. Devlete karşı ayaklandığını, kardeş kanını mubah gördüğünü, eli silahlı teröristlere yardım ettiğini, arka çıktığını, PKK'lı ölünce ağlayıp Mehmetçik şehit düştüğünde sevinip güldüğünü, Amerika'yı ana vatan Türkiye'yi düşman ülke ilan ettiğini, MOSSAD'la, CIA ile, Siyonistlerle iş tuttuğunu; ve daha nice haltlar yediğini görseydi, acaba o dini bütün kadın bu oğluna ne derdi.

DİNE YAPTIĞI TAHRİFATI ANNESİ BİLSEYDİ…


Bir gün yatsı namazını kılmadan yatmıştım, diyor. Annemin şu duasıyla ürperdim: Ya Rabbi, eğer bu oğlum namazsız birisi olacaksa, sabah bana onun soğumuş cesedini göster..

Dine ve dindarlara verdiği bunca zararı görseydi, dinde yaptığı bunca tahrifatı işitseydi acaba o dini bütün kadın bu oğlu için nasıl beddualar ederdi. Berzahında neler dediğini bilemem; fakat kabrinde kemiklerinin sızladığından eminim.

FETÖ DESTEKÇİLERİ NEYE DESTEK VERDİKLERİNİ BİR BİLSELERDİ

Onlar öyle davrandığına göre, gelinen noktada, bütün terör örgütlerini aynı çizgide buluşmuş tek düşman cephe olarak değerlendirmek; ve de milli irade olarak topluca bu terör örgütlerine karşı mücadele veren devletimizin yanında yer almak zorundayız…
Onlara hüzün ve hazan, bizlere sürur ve bahar vadeden günlere oldukça yaklaşmış bulunuyoruz. FETÖ ve destekçileri neleri kaybettiklerini, neleri engellemek istediklerini bir bilseler..

LATİF ERDOĞAN/YENİ AKİT
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir dönem Gülen’in en yakınındaki isimden sarsıcı yazı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN