Türkiye'nin en iyi haber sitesi

-CHP ortaklığıyla hakkında çirkin kampanya

Fethullahçı Terör Örgütü’ne yakınlığı ile bilinen Today’s Zaman ve CHP’nin ve eşcinsellerle ilgili eylemlerde en ön safta duran milletvekili Mahmut Tanal Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı 'la ilgili çirkin bir haberi gündeme taşıdı.

Giriş Tarihi: 26.8.2015 09:32 Güncelleme Tarihi: 27.8.2015 14:41
FETÖ-CHP ortaklığıyla Sümeyye Erdoğan hakkında çirkin kampanya
Fethullahçı Terör Örgütü'ne () yakınlığı ile bilinen Today's Zaman ve PKK, eşcinseller ve Gülencilerle ilgili mahkeme ve eylemlerde en ön safta duran CHP milletvekili Mahmut Tanal'la işbirliği içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı 'la ilgili çirkin bir kampanya başlattı.

TANAL'DAN ÇİRKİN İTİBARSIZLAŞTIRMA KAMPANYASI


CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu haberlerini yayarak çirkin bir itibarsızlaştırma çabasına girdi.


CHP'li Mahmut Tanal, iğrenç itibarsızlaştırma kampanyasını meşrulaştırmak için İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk'e verdiği önergede Lazika İslam Emirliği'nin Türkiye'de faaliyeti bulunup bulunmadığını sorarak kılıf uydurdu.

FETÖ'CÜ YAYIN ORGANLARI


FETÖ'ye yakınlığı ile bilinen ve Türkiye'yi uluslararası arenada terör örgütlerine destek verdiği yönünde kara propaganda yürüten Today's Zaman gazetesi de haberi İngilizce'ye çevirerek kampanyaya destek verdi.

Gazete CHP'li Mahmut Tanal ve yine FETÖ'cü olan haberdar adlı siteye dayandırdığı haberinde terör örgütü DAİŞ'e bağlı olduğunu öne sürdüğü Lazika İslam Emirliği'nden olduğu öne sürülen açıklamayı da yaygınlaştırdı.

BAKAN İSLAM'DAN KINAMA - TIKLAYIN

YAYIN YÖNETMENİ HAKARETTEN HÜKÜMLÜ

Sosyal medyadan yaptığı provokatif paylaşımlarla dikkat çeken Today's Zaman yayın yönetmeni Bülent Keneş de geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten hüküm giymiş, tazminata mahkum edilmişti.

SÖZCÜ VE SOL HABER POMPALADI

Today's Zaman'ın başlattığı tweet sarmalını, Sözcü Gazetesi ile SoL Haber Portalı'nın yayınladığı haberlerle pompalamasının ardından fırsatçılar harekete geçti.

Adamlıktan nasibini alamamış

GEZİCİ "SANATÇI" DA ALÇAKLAR KOROSUNA KATILDI


Gezici tiyatro sanatçısı Orhan Aydın da alçaklığın dibine vurarak çirkin ifadelerle kampanyaya dahil oldu.

Aydın'ın attığı "Niye kızılıyor? adam gönül koymuş ne var bunda, hem İslam'da 4 evlilik serbest değil mi? Ayrıca yakışıyorlar" şeklindeki twit sosyal medyada büyük tepki çekti.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ-CHP ortaklığıyla Sümeyye Erdoğan hakkında çirkin kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN