Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve 'den 'medyaya operasyon' karalaması

Giriş Tarihi: 1.9.2015 14:59 Güncelleme Tarihi: 1.9.2015 16:25
Doğan ve FETÖ'den 'medyaya operasyon' karalaması

Gezi provakasyonunda bu yana birlikte hareket eden Medyası, Sözcü ve medyası polisin terör örgütüne destek operasyonu düzenlediği İpek Grubu ile birlikte hareket etmesi sosyal medyada 'ihanet medyası birleşti' yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Hükümete karşı duruşları ile dikkat çeken medya grupları polisin hukuksuzluklara karşı yaptığı operasyonlara karşı aynı dili kullanmaları dikkatlerden kaçmadı. ve Koç Grubu'na da el konulacak yalanı ile ekonomik krizin tetiklemeye çalışan bu medya grupları, İpek Grubu'na yönelik operasyonu bir medya operasyonu gibi göstererek yine bir algı operasyonuna imza attı.

TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDA BİRLEŞTİLER

Ergenekon ve Balyoz davaları sürecinde Gülen örgütüne düşman kesilen Doğan Medyası, Sözcü, Cumhuriyet gibi gazeteler, şimdi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye düşmanlığında birleşti. Türkiye'ye yönelik her operasyonda birlikte hareket eden bu medya grupları, 7 Haziran seçimlerinden önce HDP'ye çalışmış 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK'nın üstlendiği eylemleri bile Türkiye'nin üzerine yükleyerek ihanette birleşmişti.

HUKUKSUZLUK OPERASYONUNA KARŞI HAREKETE GEÇTİLER

Sabah saatlerinde 'nün finans kaynaklarından olan ve Akın İpek'in ev ve işyerlerine yapılan operasyona karşı savunmaya geçtiler. Aynı başlıklarla terör örgütüne finans kaynağı sağladığı iddiasıyla yapılan operasyonu itibarsızlaştırmaya çalışan bu medya grupları, bunu bir medya operasyonu gibi göstermeye çalıştı. Operasyonu yürüten emniyet yetkililerinin tüm açıklamalarına rağmen İpek grubunda yapılan polis aramasını "muhalif medyaya baskın" şeklinde tüm dünyaya duyurdular.

'MEDYAYA OPERASYON' KARALAMASI

Aynı grubun gazete ve televizyonlarında inceleme yapılmamasına rağmen 'medyaya operasyon' karalamasını sosyal medyada ve FETÖ'nün güdümündeki gazete ve televizyonlarında karalama kampanyasına başladılar. Birbirinden farklı yayın kuruluşlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye devleti düşmanlığında aynı yayını yapması "ihanette birleştiler" yorumlarına neden oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan ve FETÖ'den 'medyaya operasyon' karalaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN