Türk Tabipleri Birliği’nden skandal açıklama!

Türk Tabipler Birliği, Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde katledilen Dr. Abdullah Biroğul hakkında yaptığı basın açıklamasında ’nın isminin geçmesinden özenle kaçındı. PKK’nın gerçekleştirdiği saldırı hakkında Meclis’i göreve davet eden TBB, her konuda Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sert açıklamalarda bulunurken PKK vahşetini perdelemeye çalıştı.

Giriş Tarihi: 1.9.2015 12:01 Güncelleme Tarihi: 1.9.2015 21:48
Türk Tabipleri Birliği’nden skandal açıklama!
Türk Tabipleri Birliği'nden yine utanç verici bir açıklama geldi. Türk Tabipleri Birliği, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde katledilen Dr. Abdullah Biroğul hakkında yaptığı basın açıklamasında 'nın isminin geçmesinden özenle kaçındı. PKK'nın gerçekleştirdiği saldırı hakkında Meclis'i göreve davet eden TBB, her konuda Hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sert açıklamalarda bulunurken PKK vahşetini geçiştirmeye çalıştı.

PKK'YI KINAMADI HÜKÜMETİ GÖREVE ÇAĞIRDI


Muğlak ifadelerle PKK vahşetinin üzerini örtmeye çalışan Türk Tabipleri Birliği, Dr. Abdullah Biroğul'un katilinin "herkes" olduğunu iddia etti. PKK'ya, PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'ye ve PKK vahşetini destekleyen medya kuruluşlarına tek kelime söyleyemeyen Türk Tabipleri Birliği şiddet ortamını önlemesi için Meclisi ve hükümeti göreve davet etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Tabipleri Birliği’nden skandal açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN